Kraków. Nie żyje 33-latek ugodzony nożem

  • Gazeta Krakowska

Redakcja

W wyniku bójki przy użyciu noża na os. Wzgórza Krzesławickie zmarł 33-letni mężczyzna. Policja szuka świadków zdarzenia.

Dwaj mężczyźni kłócili się pod jednym z bloków. W czasie ostrej wymiany zdań 24-latek wyciągnał nóż i ugodził nim 33-letniego mężczyznę. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, jednak pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Policja zatrzymała 24-latka podejrzewanego jako sprawcę tego zdarzenia. Nie był jeszcze przesłuchiwany - jest nietrzeźwy.

Według nieoficjalnych informacji policjanci wstępnie wykluczyli w tej sprawie porachunki kibicowskie.

 Małopolska Policja

Oto najbardziej poszukiwani przez małopolską policję [LISTY GOŃCZE]

WIDEO: Poszukiwani przez policję z Małopolski

Źródło: Gazeta Krakowska

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

31.08.2017, 04:42

Kraków Chmieleniec 10/..- nic dodać nic ująć.

28.08.2017, 15:11

Pozdrow stara żydowska parowo

21.08.2017, 17:56

Zapewne Świadek Jehowy!? Są bardzo groźni! Atakują maczetami!!!

20.08.2017, 23:24

Publiczny konfident jest, tylko że dobrze się bawi w tą grę. Sam boję się o własne życie. Tu strach by pisać co kolwiek. Nie znałam nikogo tu z treści gazety krakowskiej. Zwróciłam na komentarz inny i zrozumiałam o kim piszą.

20.08.2017, 21:48

Dużo pisano o recydywiscie który ukrywa się w Krakowie. Do swojego rodzinnego miasta nie wróci to jest Lubliniec. Lecz się przeprowadza do Tychy os Niepodległości tu ma mieszkanie 2 pok i tu jest zameldowany. Lecz by ukrywać się ma dziuple w Nowa Huta os Sportowe.. /. - to też jego mieszkanie 2 pok. Lecz by wybić się kupuje apartament w Krakowie na ul Chmieleniec i pod apartamentem garaż a wnim bryka jest. Skazany prawomocnym wyrokiem sądu w Katowicach 2005 roku. Dużo by pisać o tym konfidencie. Robi dużo zadumy. Należy pamiętać że to członek zorganizowanej grupy przestępczej narkotykowy. Nigdy dnia nie pracował wszystko co posiada zarobił na zbrodniach. Lubi młodych ludzi ponieważ może nimi manipulować. Dziś ten recydywista założył firmę w Krakowie jaką??? KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA I TU UDAJE MECENASA. WYKSZTAŁCENIE JAKIE MA TO TYLKO DZIĘKI ZAKŁADOWY Karnemu w Zabrzu - tu nauczony ssać ogony i dawać d+++ i bili go strasznie oraz sra++ na niego. Bo każdy wiedział że to konfident tu był do 2009 roku i maju przewieziony do zakładu karnego w Nowa Huta Ruszcza i zakład karny posyła go do liceum i dzięki temu otrzymywał przepustki. Potem i tu miał kilku kochanków i potem z nim afera homoseksulalna. Potem słynny gwałt na chłopaku 21.01.2010 roku. Znów układ i zostaje przewieziony do sądu w Katowicach we wrześniu 2010. Tu składa obszerne zeznania i płaci za składanie fałszywych zeznań wystarczało sprawdzić telefon wiezienny i by wyszło ile i komu płacił by zeznania pokrywamy się. Wychodzi dzięki temu na warunkowe zwolnienie z więzienia 10.02.2011 roku. I odrazu idzie do artysty i sportowca rozbiera się do naga i oddaje mu się. Bo artysta miał wadę bo gej. Zrobił mu sesje zdjęciową i recydywista otwiera sklep internetowy : Venturi. Lecz wybucha skandal i tak plakaty że zdjęciem recydywisy pojawia się na ulicy Chmieleniec i obok ul skośna 8 Kraków szkoła podstawowa nr 53 wzywa policję i detektywa Arkadiusza A. i tak go aresztowano i zostaje przewieziony do zakładu karnego w Nowy Wiśnicz Zamek i tu ma strasznie i pękło mu i znów układ i otrzymuje warunkowe zwolnienie z więzienia 16.07.2014 roku. I odrazu sprzedaje karty szyfrowane Patryk w Krakowie a kumpel jego Arek w Łodzi. Więc detektyw szuka mordercy Wiktorii i aresztowano recydywiste i znów układ. I postanawia być mecenasem oraz zakłada firmę : Kancelaria odszkodowawcza. Zakłada ja we kwietniu 2015r. I postanawia podstęp zatrudnia studentów UJ Kampus by mu pomogli. Chodź bardziej z nimi można porozmawiać bo recydywista ledwo skończył liceum bo powtarzał klasy więzieniu. I nie przystąpił do matury. I w styczniu 2016 roku ogłasza się w internecie ojcem chrzestnym. Lecz szybko kasuje to ponieważ diler narkotykowy ma konkurencję. We maju 2016 zmienia ostatnią literę w firmie i przenosi ją do blisko cmentarza. Podstęp się udaje a znajomi Arka piszą mu opinie do firmy by nikt nie odkrył kim jest on 35 latek. PRÓBUJE TEŻ ZASTRASZYC SWOJĄ OFIARĘ I OFIARA LEDWO PRZEŻYWA. JAK WIDAĆ ZRESZTĄ TO NIE PRZYPADEK BYŁ ŻE ŚMIERCI SIĘ WIWINNELA. TERAZ BOJI SIĘ JEGO OFIARA I PRÓBOWAŁ TEŻ I W TYM ROKU ZASTRASZYC OFIARĘ. był w Gdańsku i spotkał się z Mateuszem królem dopalaczy i potem aresztowano króla. Jeździ po całym kraju Warszawa i tu kupel jego który mu pomaga ma wysokie tu stanowisko w polityce. Na Facebooku przedstawia się inaczej by nikt go nie rozpoznał. Szuka ludzi prowadzących działalność gospodarczą i nie tylko. Szuka ludzi biznesu. By udać ich przyjaciela i poznać ich słaby punkt i zniszczyć. By pokazać heteryka szukał dziewczyny z Skawiny pani Uli ona myśli bogaty i sam bo ma tylko matkę którą zamknął w zakładzie psychiatrycznym zamkniętym i chciał się jej pozbyć. Uda się i wyszła i wyjechała do Anglii i tam znalazła sobie partnera Adama. Bo miała g za panny. Dziś recydywista pokazuje młodym ludziom że on ich rozumie zostawiając swój plan. Bo młodzi ludzie nie słuchają rodziców a recydywista wie o tym. Niech wiedzą że w Dubaju jest kara śmierci za przewóz narkotyków. Bo wystawi.

20.08.2017, 19:10

Katolicyzm zabrania mordować więc chyba ci się coś pomyliło. Stawiałbym na talmud.

20.08.2017, 19:08

Może był wyznania mojżeszowego?

20.08.2017, 17:19

Osiedle krzesławickie...

20.08.2017, 16:14

Piszecie na forum ze mordercą itp a ofiarą co robiła z malolatami na osiedlu...wkoncu małolat nie chciał kolejny raz być bity i ponizany to w swojej obronie użył noża.....

20.08.2017, 16:11

Szacunek dla kogoś co wkkoncu mu się postawił i się nie bal i zajebal....

20.08.2017, 16:01

Jesteś publicznym konfidentem bo podajesz nazwiska publicznie więc Ciebie też spotka kara za publiczne fałszywe pomowienia

20.08.2017, 14:48

Chyba - kodziarskich bandziorów, wśród katolików nie ma bandytów.

20.08.2017, 13:39

Żałosne jest, że takie bzdury ukazują się na portalu LOKALNEJ "Gazety Krakowskiej". Na Wzgórzach Krzesławickich są dwa administracyjne osiedla: Na Wzgórzach i Na Stoku plus szereg innych ulic.

20.08.2017, 13:34

Problem w tym, że takie newsy piszą stażyści, którzy chyba nie znają Krakowa i piszą takie głupoty, bo po co mają sprawdzać to o czym piszą w jakichś źródłach? Nikt bardziej doświadczony nie sprawdza takiej informacji przed wypuszczeniem i potem mamy w mediach taką sieczkę i "wytwory administracyjne" jak osiedle Krzesławickie lub osiedle Czyżyny. Po prostu bylejakość,

20.08.2017, 13:19

nie to poczciwy obywatel nóż miał tak przypadkiem , ogrodowy do drzewek owocowych , najpierw Skawina teraz Huta co następne i tylko przypadek to nawoływanie do publicznych morderstw , policja to chyba bagatelizuje obym się mylił

20.08.2017, 13:15

To jest wątek dotyczący artykułu Kraków. Nie żyje 33-latek ugodzony nożem

20.08.2017, 13:05

1. "Wzgórza Krzesławickie" to nie jest nazwa osiedla, to nazwa dzielnicy XVII - tamtejsze osiedla nazywają się "Na wzgórzach" i "Na Stokach" jest także wchodząca w skład tej dzielnicy miejscowość "Krzesławice"
2. czyn nie może być zakwalifikowany jako pobicie - a jest sadząc z opisu w artykule jest to zwyczajne zabójstwo

20.08.2017, 12:57

Wyszukaj w sieci:

"Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"

20.08.2017, 12:47

My nie potrzebujemy talibów mamy katokiboli

20.08.2017, 12:39

No właśnie jest osiedle Krzesławice i osiedle Wzgórza Krzesławickie

20.08.2017, 12:23

ciosy karate ćwiczył z bratem ,reszty nauczył się oglądając filmy Rambo ,kupił na bazarze półmetrowa kosę i ruszył krzesrambo na osiedle

20.08.2017, 12:07

Polacy nie potrzebują jak widać arabskich terrorystów. Sami się powyrzynają.

20.08.2017, 11:49

Nie bójka tylko pobicie, z użyciem niebezpiecznego narzędzia ....... skutkowe. A osiedle Krzeslawickie to gdzie mamy ? Marne pismaki i dziennikarzyny ..... nie dziwie się ze żaden marny etatowy pachołek się pod tym nie podpisał .....

20.08.2017, 11:30

Jak ktoś wyciąga nóż i dźga drugiego człowieka to nie żadna bójka tylko atak, to tak jakby bójką nazwać zastrzelenie jednej osoby przez drugą. Policja i media chcą stworzyć wizerunek ofiar które "same są sobie winne", ale jak się ktoś z kimś kłóci to nie ma prawa spodziewać się że tamten wyciągnie nóż albo inną broń. Logika się kłania "dziennikarze".

20.08.2017, 11:26

A gdzie w Krakowie jest osiedle Krzesławickie??