
Ronan - bardzo sympatyczny psiak w typie owczarka niemieckiego, kandydat na jego opiekuna musi uzbroić się w cierpliwość, bo Ronan nie zaprzyjaźnia się szybko. Nie jest agresywny, nowy znajomy musi zapracować na jego zaufanie, jednak przy bliższym poznaniu bardzo zyskuje i staje się fajnym kumplem, chętnym do zabawy i głaskania. Warto zainwestować w niego swój czas i uczucia.

Nasz zdolny akrobata Miguel rozgląda się za domkiem.
Ma 3 lata i niestety został oddany do schroniska. Z informacji od poprzednich właścicieli wiemy, że może bronić zasobów. W schronisku nie sprawia żadnych problemów. Możliwe, że potrzebuje czasu na aklimatyzację w nowym miejscu.
Szuka spokojnego i cierpliwego opiekuna, który będzie dla niego oparciem. Lubi spacery i głaskanie. W stosunku do ludzi początkowo jest nieco nieufny, ale łatwo nawiązać z nim znajomość. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

KROKIET P 202/03/22
Data urodzenia: 2013 rok
Na dom czeka już prawie 2 lata.
Jego właściciel zmarł, a świat Krokieta runął w momencie. Przemiły, spokojny, starszy pies, który czeka na swój nowy dom już prawie dwa lata. Lubi głaskanie, ale nie jest przy tym nachalny. Spacery dla Krokieta, to głównie eksploracja terenu i czas na przytulanie się do wolontariusza. Na mijane psy nie reaguje. Krokiet jest łasuchem, ale z racji diety nie może jeść wszystkiego. Krokiet, to radosny staruszek szukający domu i osoby, która zamieni jego schroniskową rzeczywistość na kochający dom

SINDY P 1/09/23
Data urodzenia: 2020 rok.
Suczka w typie amstafa, bardzo energiczna i rezolutna dziewczyna. Początkowo była bardzo nieufna, ale szybko uwierzyła w człowieka i teraz na spacerach pozwala się głaskać i rozdaje buziaki. Potrzebuje bardzo aktywnego opiekuna by mogli wspólnie rozładować drzemiące w niej pokłady energii. Niespecjalnie przepada za czworonożnymi kolegami.