https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Otwarcie drugiej części parku Duchackiego

Piotr Rąpalski
Zakończyła się rewitalizacja drugiej części parku Duchackiego
Zakończyła się rewitalizacja drugiej części parku Duchackiego Anna Kaczmarz
Już w najbliższy piątek, 29 lipca, o godz. 18.00, nastąpi uroczyste otwarcie drugiej części parku Duchackiego na Woli Duchackiej. Byliśmy zobaczyć, jaki efekt przyniosły prace.

Zakończyła się rewitalizacja drugiej części parku Duchackiego. Odbudowany został spichlerz i zagospodarowano także jego otoczenie. Odświeżono również fragment parku od stawów do spichlerza, czyli tzw. ogród i sad. Pojawiły się nowe alejki oraz ścieżki pozwalające cieszyć się widokiem wcześniej niedostępnych fragmentów parku. Powstał też plac zabaw, który jest atrakcją dla najmłodszych użytkowników.

W piątek, 29 lipca, o godz. 18.00, nastąpi otwarcie zrewitalizowanej części obiektu. Wejście od strony ul. Estońskiej. Na uczestników wydarzenia będzie czekało wiele atrakcji, a wśród nich m.in.: spacer historyczny, warsztaty przyrodnicze, słodki poczęstunek oraz występ zespołu Earthwins.

Jak chronić się przed kradzieżą danych?

od 16 lat
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska