https://gazetakrakowska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Zarzut usiłowania zabójstwa za ugodzenie policjanta nożem

red.
Mężczyzna, który w poniedziałek ranił nożem interweniującego policjanta, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

Kraków. Policjant ugodzony nożem podczas interwencji [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło 25 listopada br.. podczas interwencji policji wobec mężczyzny, który zachowywał się agresywnie w stosunku do członków swojej rodziny.

Wezwani na interwencje domową funkcjonariusze zostali zaatakowani przez agresora, kiedy wchodzili do bloku. Napastnik ranił nożem jednego z funkcjonariuszy zadając mu cios w szyję, w drugiego rzucił nożem. Na szczęście policjant uchylił się przed ciosem.

Prokurator zdecydował o zakwalifikowaniu zdarzenia jako usiłowania zabójstwa funkcjonariusza. Decyzją sądu 28-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Artykuły, za które warto zapłacić! Sprawdź i przeczytaj
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

r
regio
a łapska mu połamali chociaż?
x
x
"Napastnik ranił nożem jednego z funkcjonariuszy zadając mu cios w szyję, w drugiego rzucił nożem. Na szczęście policjant uchylił się przed ciosem."
Pierwszy uchylił się przed ciosem czy drugi przed rzutem?
O
Ona
Niech na 20 lat do pracy w kamieniołomach takich wysyłają!!
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska