https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Zderzenie z radiowozem na ulicy Westerplatte

Piotr Tymczak
Do kolizji i utrudnień w ruchu doszło na ul. Westerplatte. Tam jadący na sygnale policyjny radiowóz zderzył się z wycofującym autem osobowym.

Jak informuje małopolska Policja, radiowóz jechał ul. Westerplatte (w kierunku Dworca Głównego) na sygnale do wypadku. Policyjny pojazd zderzył się z samochodem osobowym, którego kierowca nawracał w miejscu do tego niedozwolonym. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie ucierpiał.

Z powodu kolizji były utrudnienia w ruchu. MPK informowało o zablokowanym torowisku i skierowaniu tramwajów linii 3, 10, 24, 52 na trasy objazdowe.

KONIECZNIE ZOBACZCIE:

Pedofile i gwałciciele z Małopolski. Oni są w Rejestrze Ministerstwa! LISTY GOŃCZE

Oto największe imprezy w 2018 roku w Krakowie! PRZEGLĄD

Czy dostałbyś się do pracy w policji? PRAWDZIWE PYTANIA TESTU MULTISELECT

Czy umiesz mówić po krakosku? SPRAWDŹ SIĘ W QUIZIE

WIDEO: Jak się zachować w przypadku kolizji, a jak w czasie wypadku? - rady policjanta

Autor: Joanna Urbaniec, Gazeta Krakowska

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

o
olo
Kto dostał mandat? Policjant, który następnym razem zastosuje się do zasady "śpiesz się powoli" i nie będzie się narażał? Czy porządny obywatel, któremu zapewne pierwszy raz się zdarzył niedozwolony manewr i nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu?
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska