1 z 16
Przewijaj galerię w dół
![Krynica Źródłem Kultury. Te gwiazdy wystąpią na scenie w Pijalni Głównej [ZDJĘCIA]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/97/1e/5e06183be91e5_o_large.jpg)
fot. Grzegorz Korzec
2 z 16

fot. materiały prasowe
Dżem 11 stycznia
Ta grupa to prawdziwa legenda polskiego bluesa i rocka. To zespół, który mimo zmieniających się wokalistów, pozostaje wierna własnemu stylowi. „Whisky”, „Harley mój”, „Sen o Wiktorii”, czy „Wehikuł czasu” tych utworów z pewnością nie zabraknie podczas koncertu w Krynicy.
3 z 16

fot. Grzegorz Korzec
Lady Pank, 17 stycznia
W tym roku mija 35 lat od premiery historycznego albumu Lady Pank, który przeszedł do historii polskiego rocka
4 z 16

fot. materiały prasowe
Roksana Węgiel-Roxy, 18 stycznia
Młoda i utalentowana, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Po zwycięstwie w „The Voice Kids” przyszedł czas na podbój Europy, Roksana wygrała Eurowizję Junior 2018, podczas której reprezentowała Polskę utworem „Anyone I Want To Be”.