Książka Anji Rubik "#SEXEDPL” sprzedała się w nakładzie 100...

  Książka Anji Rubik "#SEXEDPL” sprzedała się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy

  q

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  ©Andrzej Banas / Polska Press

  Książka "#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie" okazała się przebojem na polskim rynku wydawniczym. Wydawca książki supermodelki Anji Rubik informuje, że sprzedano już 100 tys. egzemplarzy – podał portal Onet.

  ©Andrzej Banas / Polska Press

  W komunikacie o wyniku sprzedaży książki "#SEXEDPL." Anji Rubik Wydawnictwo W.A.B. podkreśla, że sukces publikacji brzmi jak żart. "W całkiem dużym europejskim państwie za edukację seksualną bierze się światowej sławy modelka, ponieważ ze swej roli zrezygnowało Ministerstwo Edukacji Narodowej" - pisze dyrektor wydawniczy Marcin Meller.

  Podkreślono, że sukces publikacji cieszy szczególnie, ponieważ książka "od początku do końca jest projektem non profit, a z tak pozytywnym odzewem spotkała się w kraju, w którym edukacja seksualna kuleje, a seks nadal uważany jest za tabu". Dodano, że niedawno wydawnictwo przekazało 1000 darmowych egzemplarzy do szkół i placówek w całej Polsce.

  Sukces wydawniczy skomentowała także autorka. "Tak pozytywny odzew ze strony społeczeństwa na książkę i cały ruch #sexedpl. to przełomowy moment w naszej historii. Wierzę, że książka to dopiero początek - szkielet, na którym będziemy mogli wspólnie zbudować prawdziwą edukację seksualną, a co za tym idzie - społeczeństwo młodych, świadomych, otwartych i tolerancyjnych ludzi" - podkreśliła Rubik.
  Źródło: Onet

  Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  trzeba być pustakiem by kupować take bzdety i podobne celebrytów hahaha ekspertów.

  trzeba być idiotą wybierając sobie takich idoli (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  ale przecież jest się debilem skoro poszło się w ciemno za solidarnymi obrońcami i swoją niewolniczą harówkę uważa się za nobilitację.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo