https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Malwina Smarzek na ślubnym kobiercu. Gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski wychodzi za mąż!

Dariusz Piekarczyk
Sobota (22 czerwca) będzie wyjątkowym dniem dla Malwiny Smarzek, gwiazdy siatkarskiej reprezentacji Polski. 23-latka z Wiewiórczyna koło Łasku zmienia stan cywilny. Niewiele wiadomo o jej wybranku. Tyle tylko, że jest właścicielem salonu tatuażu. Dlatego też nie dziwią wymyślne i pracochłonne tatuaże na ciele siatkarki. CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE
Sobota (22 czerwca) będzie wyjątkowym dniem dla Malwiny Smarzek, gwiazdy siatkarskiej reprezentacji Polski. 23-latka z Wiewiórczyna koło Łasku zmienia stan cywilny. Niewiele wiadomo o jej wybranku. Tyle tylko, że jest właścicielem salonu tatuażu. Dlatego też nie dziwią wymyślne i pracochłonne tatuaże na ciele siatkarki. CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE Sylwia Dąbrowa
Sobota (22 czerwca) będzie wyjątkowym dniem dla Malwiny Smarzek, gwiazdy siatkarskiej reprezentacji Polski. 23-latka z Wiewiórczyna koło Łasku zmienia stan cywilny. Niewiele wiadomo o jej wybranku. Tyle tylko, że jest właścicielem salonu tatuażu. Dlatego też nie dziwią wymyślne i pracochłonne tatuaże na ciele siatkarki.

Jak udało nam się ustalić nie będzie ślubu kościelnego. Będzie jedynie cywilny w jednej z ekskluzywnych restauracji z hotelem pod Łaskiem. Urzędnik stanu cywilnego ma udzielić ślubu na miejscu.

Malwina Smarzek jest niekwestionowaną gwiazdą siatkarskiej reprezentacji Polski. W meczach tegorocznej edycji Ligi Narodów zdobyła 365 punktów i jest liderką najlepiej punktujących. Druga w tej prestiżowej klasyfikacji Brayelin Martinez z Dominikany zdobyła dotychczas 259 punktów.

Malwina Smarzek jest obecnie zawodniczką włoskiego klubu Zanetti Bergamo. Pierwsze siatkarskie kroki stawiała jednak w Łasku pod okiem rozkochanego w siatkówce trenera Bogdana Lipowskiego, który zresztą do dziś pracuje w Łaskovii (wcześniej ŁMLKS Łask). Co ciekawe, szkoleniowca nie będzie na uroczystości weselnej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gol24: Gorący tydzień w Ekstraklasie. Legia i Pogoń przed finałem PP

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Najlepsza Polska siatkarka jak dla mnie,?. Gratulacje Malwina -fajnie jakby kiedyś grała w Łódzkim klubie.
G
Gość
ale ona ma miły wyraz twarzy :)
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska