Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych 2019 w Krakowie. Turniej siatkówki plażowej kobiet [ZDJĘCIA]

art
W ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych w Krakowie w sobotę (22.06.2019) rozgrywany był turniej siatkówki plażowej kobiet. Rywalizacja toczyła się na boiskach usypanych na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Galerii Krakowskiej. Zobacz zdjęcia z tych zawodów.

W turnieju zwyciężyły Magdalena Saad i Justyna Tylutki, w finale pokonały parę Magdalena Szczytowicz i Michalina Tokarska. Miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyły Agnieszka Krawczyk i Olga Klocek.

MFSP to trwający ponad dwa tygodnie cykl imprez sportowych i rekreacyjnych. Odbył się już m.in. w turniej beach soccera (ZDJĘCIA TUTAJ), w planach są zawody piłki ręcznej na piasku.