Miss Studniówki 2019. Najpiękniejsze maturzystki z Małopolski! [ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

Redakcja

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Zobaczcie najfajniejsze i najładniejsze dziewczyny, jakie bawiły się w tym roku na studniówkach w województwie małopolskim. Zdjęcia wykonali: Kinga Filipowska, Wojtek Salamon, Joanna Urbaniec oraz Dariusz Kołakowski.
 Narodowe Archiwum Cyfrowe (NAC)

Studniówki sprzed lat. Zobacz, jak bawili się maturzyści [AR...

Autor: Łukasz Olearczyk

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.02.2019, 12:31

Młode dziewczyny ale zrobione na stare baby .

02.02.2019, 18:16

Zastanawiam się czemu te wszystkie dzieci i Ci wszyscy nauczyciele chodzą jak pokraki? Już lepiej całkiem znieść tradycję tańca otwierającego bo to robi się niesmaczne. Nie chodzi nawet o centymetr w tę czy drugą, "dobrą stopę" czy podobne ale o założenia tańca, nie chodzenie jak kaleka pod przymusem, bezmyślnie.

01.02.2019, 17:44

co to za kaszaloty otyłe ?

31.01.2019, 09:14

gdzie sa polki pytam sie? ani z twarzy, ani z ksztaltow te dziewczyny nie przypominaja rodzimej krwi...

31.01.2019, 08:12

Co zdjęcie to reklama. Masakra, nie da się oglądać.

27.01.2019, 18:36

A GDZIE są te ładne dziewczęta??

26.01.2019, 15:54

Alez tlusciutkie te dziewuchy oj tlusciutkie ;przypominaja paczusie prosto z frytownicy ,a jakie buzie maja szerokie -oj szerokie ,.Dobrze ze maja uszy bo :smialy-by sie dookola glowy ! Ole!

17.01.2019, 22:51

Faktycznie, same piękności

15.01.2019, 03:35

Gdzie wynaleziono takie brzydactwa?

14.01.2019, 19:14

Nie wiem kto z Was wybierał te zdjęcia dziewczyn ale chyba nie znaleźliście wśród nich jakiejś miss???