Miss Supranational 2018 - finał już 7 grudnia. Polskę będzie reprezentowała Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015. Gdzie oglądać transmisję na żywo z finału Miss Supranational 2018? Czy będzie można obejrzeć finał Miss Supranational 2018 online w internecie? Sprawdźcie.

Miss Supranational 2018: kiedy wielki finał?

W piątek, 7 grudnia odbędzie się jeden z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska.

Prawie 80 reprezentantek z niemal wszystkich zakątków globu zawalczy o koronę podczas jubileuszowej gali. W jury zasiądą wszystkie zdobywczynie tego tytułu w historii konkursu. Finalistki Miss Supranational 2018 są już w Polsce, na zgrupowaniu w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Szlifują tam układy choreograficzne pod czujnym okiem twórców znakomitych scenicznych układów tanecznych - Macieja Zakliczyńskiegoi Janji Lesar.

Miss Supranational 2018: Magdalena Bieńkowska będzie reprezentować Polskę

W konkursie Miss Supranational 2018 nasz kraj będzie reprezentowała Magdalena Bieńkowska- Miss Polski 2015, absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, modelka agencji New Stage. Ostatni rok spędziła głównie za granicą, na kontraktach w Seulu, Barcelonie i Stambule. Wiosną wybiera się do Miami, no chyba, że zostanie Miss Supranational 2018, wówczas będzie musiała zweryfikować swojej plany na najbliższy rok.

To dla mnie zaszczyt, że będę mogła reprezentować Polskę w jubileuszowej edycji konkursu - mówi Magda. - Cieszę się ogromnie, że kandydatki z całego świata będą mogły poznać Polskę, naszą kulturę i tradycję, a ja w roli gospodarza chętnie im w tym pomogę - dodaje polska kandydatka.

Miss Supranational najpiękniejsza kobieta świata otrzyma nagrody o wartości 100 tysięcy dolarów. Koronę odbierze z rąk 24- letniej Jenny Kim, studentki anglistyki z Seulu.

Miss Supranational 2018: gdzie oglądać na żywo finał? Transmisja TV

Po raz dwudziesty dziewiąty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Jedna z 28 finalistek założy w Krynicy Zdroju koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Telewizja Polsat. Start o godz. 20. Finał Miss Supranational w internecie będzie można zobaczyć na platformie IPLA.

Galę poprowadzi międzynarodowy duet - Maciej Dowbor i Ivan Podrez, a na scenie wystąpią: Michał Szpaki zespół Blue Cafe.

Źródło: telemagazyn.pl

KONIECZNIE SPRAWDŹ: