![Najbardziej ekskluzywne osiedla w Krakowie [TOP 10]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/4b/03/5d67cbb66fc54_o_large.jpg)

Grzegorzki Park - osiedle położone przy ul. Francesco Nullo
Grzegórzki Park to zespół budynków, charakteryzujących się nowoczesną i oryginalną architekturą. Z okien najwyższych pięter rozciąga się piękna panorama na praktycznie całe miasto. Dodatkowo na parterze znajdziemy lokale usługowe, w których z łatwością można zrobić zakupy.
Jak piszą inwestorzy - niekonwencjonalna architektura budynków umożliwiła stworzenie kaskadowego dziedzińca z zielenią oraz nowoczesnym placem zabaw dla dzieci, co tworzy idealne miejsce do relaksu w samym centrum miasta.
Pobliskie rondo mogilskie ułatwia bezproblemowe dostanie się do większości części miasta.

Apartamenty Rakowicka 8
Apartamenty znajdują się w secesyjnym budynku, oddanym w 1911 roku. Wewnątrz można znaleźć m.in. odrestaurowane, oryginalne drzwi z epoki lub piece kaflowe. Na wyższe piętra mieszkańców wywozi winda z postarzałymi lustrami oraz kaflami.
Dodatkowo apartamenty położone są w znakomitej lokalizacji. W niecałe 10 min można dojść do rynku głównego, dworca PKP i Galerii Krakowskiej.

Garden Lane - ul. Buszka (Krowodrza)
Garden Lane to inwestycja składająca się 69 apartamentów o metrażach od 35 do 150 m2. Została oddana do użytku w zeszłym roku. Niedaleko budynków znajdują się krakowskie błonia, a rynek oddalony jest o 3 km.
Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają pobliskie baseny, korty tenisowe oraz rzeka Rudawa.
Obecnie do kupienia zostały 2 mieszkania - 139 m2 i 186 m2 w cenie od min. 11 tysięcy.