MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nauczyciel na Medal. Wielka Gala w Krakowie. Laureaci odebrali nagrody [ZDJĘCIA, WIDEO]

Agnieszka Aulich
Agnieszka Aulich
Laureaci naszego plebiscytu Nauczyciel na Medal. Oto nauczyciele przyszłości!
Laureaci naszego plebiscytu Nauczyciel na Medal. Oto nauczyciele przyszłości! Anna Kaczmarz
Wielki dzień! Nagrodziliśmy zwycięzców tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego w Małopolsce. Wielka Gala odbyła się w gościnnych murach Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Nasi Czytelnicy wybrali najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli z województwa małopolskiego. Laureaci naszego plebiscytu odebrali nagrody podczas piątkowej gali w auli Uniwersytetu Pedagogicznego. - Ten tytuł to dla nas ważne wyróżnienie i gest wdzięczności za naszą pracę - mówili zwycięzcy.

od 16 lat

Po raz kolejny przyznaliśmy zaszczytne tytuły w największym plebiscycie edukacyjnym w naszym regionie. Na każdym szczeblu edukacji głosowanie mieszkańców naszego województwa wyłoniło zdobywców medali i nagród nie tylko dla nauczycieli, lecz także dla przedszkoli, szkół oraz uczelni. Na wojewódzką galę plebiscytu zaprosiliśmy wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu.

„Nauczyciel na Medal” to największy plebiscyt edukacyjny nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce. Warto podkreślić, że głosowanie wyłoniło - na każdym szczeblu edukacji - zdobywców medali i nagród nie tylko dla nauczycieli, lecz także dla przedszkoli, szkół oraz uczelni. Nagradzamy placówki przyjazne uczniowi, gdzie młody człowiek i jego wszechstronny rozwój są na pierwszym miejscu.

Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby dobrze spełniać się w tej roli, trzeba mieć umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem. Doceniamy dziś pedagogów, dla których przekazywanie wiedzy i wychowywanie dzieci to pasja, nie zawód.

„Nauczyciel na Medal” to plebiscyt, w którym zauważamy i nagradzamy najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko świetnie przekazują wiedzę, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i rodziców. ale mają także cenną umiejętność nawiązywania relacji.

Ważne jest docenienie pracy nauczyciela. A wręczane dziś nagrody są tylko jedną z form podziękowania pedagogom za ich wysiłek.

O przyznaniu tytułu „Nauczyciel na Medal” w powiatach i w finale wojewódzkim zadecydowało głosowanie naszych Czytelników - dziękujemy za wszystkie głosy poparcia!

SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale

____________________

Wybierz kategorię
SPRAWDŹ WYNIKI
w wojewódzkim finale
Nauczyciel przedszkola
Nauczyciel klas 0-III
Nauczyciel klas IV-VIII
Nauczyciel szkoły
ponadpodstawowej
Nauczyciel akademicki
Przedszkole Roku
Szkoła Roku
Uczelnia Roku

____________________

Wybierz kategorię
i SPRAWDŹ WYNIKI
etapu powiatowego
Nauczyciel przedszkola
Nauczyciel klas 0-III
Nauczyciel klas IV-VIII
Nauczyciel szkoły
ponadpodstawowej
Przedszkole Roku
Szkoła Roku

PARTNER HONOROWY PLEBISCYTU
i fundator nagród dla nauczycieli

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Nauczyciel na Medal. Wielka Gala w Krakowie. Laureaci odebrali nagrody [ZDJĘCIA, WIDEO] - Dziennik Polski

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska