W ostatnią sobotę września na sądeckim basenie MOSiR odbędą się warsztaty pływackie w ramach programu Otylia Swim Tour. Ruszyły zapisy na zajęcia.

Warsztaty z mistrzynią olimpijską to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach jubileuszu 20-lecia istnienia krytej pływalni w Nowym Sączu. Odbędą się one 29 września.

- Otylia Swim Tour to projekt, który stworzyłam pięć lat temu, a realizuję go od czterech lat - mówi Otylia Jędrzejczak. - Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat, które uczą się pływać, oraz dla rodziców, którzy mają zajęcia z psychologiem i dietetykiem. To jedyny tego typu projekt w Polsce.

Nowy Sącz jest jednym z kilku miast w kraju, gdzie odbędą się zajęcia z mistrzynią olimpijską. Zapisywać można się przez specjalny formularz, który dostępny jest na stronie www.otyliaswimtour.pl. Wypełniając go należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, imię i nazwisko opiekunów oraz adres e-mail.

Co istotne w zajęciach może wziąć udział dziecko, które potrafi pływać co najmniej trzema stylami pływackimi. W warsztatach uczestniczyć będzie 90 młodych pływaków.

KONIECZNIE SPRAWDŹ: