Oświęcim. Pomóż spełnić marzenie tancerzy z formacji Elita...

  Oświęcim. Pomóż spełnić marzenie tancerzy z formacji Elita New Team OCK o wyjeździe na mistrzostwa świata o Chin [ZDJĘCIA]

  Monika Pawłowska

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Wicemistrzowie Polski z przepustką na mistrzostwa świata w Chinach
  1/25
  przejdź do galerii

  Wicemistrzowie Polski z przepustką na mistrzostwa świata w Chinach ©Archiwum Elita

  Formacja Elita New Team z Oświęcimskiego Centrum Kultury została wicemistrzem Polski. Ten tytuł jest przepustką do mistrzostw świata w Chinach, ale już nie biletem lotniczym. Tancerze ciężko pracują i różnymi sposobami zbierają 80 tys. zł na wyjazd. Jutro dadzą dwa taneczne show licząc na hojne datki.
  W sobotę (10 listopada) o godz. 16 w sali widowiskowej Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się koncert „Spełniamy marzenia... Elita New Team China Tour”. Wystąpią formacje taneczne Oświęcimskiego Centrum Kultury, ale również zaprzyjaźnione szkoły tańca m.in. Grawitacja Dance Academy z Oświęcimia, z Escape Dance Academy z Liszek, Werka Osińska z Grawitacji Dance Academi, która była uczestniczka pierwszej edycji programu „Mali Giganci”, a także Justyna Fatyga (tancerka formacji Elita) ze swoim partnerem Mateuszem Kaweckim, którzy na co dzień trenują w klubie Bawinek w Krakowie oraz wokaliści ze Studia Wokalnego Voicesing Joanna Kasperek-Szymonik.

  Zobacz galerię

  Całkowity przychód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu ośmiu par tancerzy Elity i ich trenerów do Chin. Również datki, które zostaną wrzucone do puszek oraz pieniądze ze sprzedaży kawy i domowej roboty wypieków trafią na konto tancerzy. Będzie czekać i foto-budka.

  - Formacja Elita New Team OCK, uświetnia pokazami tanecznymi różne imprezy w tym charytatywne - mówi Lucyna Pasternak, mama jednej z tancerek. - Teraz sama potrzebuje finansowego wsparcia. Jeśli zechcecie im pomóc, zapraszamy do OCK – dodaje.

  Umiejętności oświęcimskich tancerzy będą mogli podziwiać i wesprzeć finansowo ich wyjazd na mistrzostwa świata, także mieszkańcy Andrychowa.
  Elita będzie gościem specjalnym „Latino Party Nad Basenem”, które odbywa się również w sobotę (10 listopada) o godz. 20. W związku z dużym zainteresowaniem konieczna jest rezerwacja stolików w restauracji Nad Basenem. Cena biletu 10 zł. Każdy może też przyjść i wrzucić datek do puszki.  KONIECZNIE SPRAWDŹ:


  FLESZ: 12 listopada wolny od pracy, ale nie dla wszystkich

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce