Oświęcim. Pomóż spełnić marzenie tancerzy z formacji Elita...

  Oświęcim. Pomóż spełnić marzenie tancerzy z formacji Elita New Team OCK o wyjeździe na mistrzostwa świata o Chin [ZDJĘCIA]

  Monika Pawłowska

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Wicemistrzowie Polski z przepustką na mistrzostwa świata w Chinach
  1/25
  przejdź do galerii

  Wicemistrzowie Polski z przepustką na mistrzostwa świata w Chinach ©Archiwum Elita

  Formacja Elita New Team z Oświęcimskiego Centrum Kultury została wicemistrzem Polski. Ten tytuł jest przepustką do mistrzostw świata w Chinach, ale już nie biletem lotniczym. Tancerze ciężko pracują i różnymi sposobami zbierają 80 tys. zł na wyjazd. Jutro dadzą dwa taneczne show licząc na hojne datki.
  W sobotę (10 listopada) o godz. 16 w sali widowiskowej Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się koncert „Spełniamy marzenia... Elita New Team China Tour”. Wystąpią formacje taneczne Oświęcimskiego Centrum Kultury, ale również zaprzyjaźnione szkoły tańca m.in. Grawitacja Dance Academy z Oświęcimia, z Escape Dance Academy z Liszek, Werka Osińska z Grawitacji Dance Academi, która była uczestniczka pierwszej edycji programu „Mali Giganci”, a także Justyna Fatyga (tancerka formacji Elita) ze swoim partnerem Mateuszem Kaweckim, którzy na co dzień trenują w klubie Bawinek w Krakowie oraz wokaliści ze Studia Wokalnego Voicesing Joanna Kasperek-Szymonik.


  Zobacz galerię

  Całkowity przychód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu ośmiu par tancerzy Elity i ich trenerów do Chin. Również datki, które zostaną wrzucone do puszek oraz pieniądze ze sprzedaży kawy i domowej roboty wypieków trafią na konto tancerzy. Będzie czekać i foto-budka.

  - Formacja Elita New Team OCK, uświetnia pokazami tanecznymi różne imprezy w tym charytatywne - mówi Lucyna Pasternak, mama jednej z tancerek. - Teraz sama potrzebuje finansowego wsparcia. Jeśli zechcecie im pomóc, zapraszamy do OCK – dodaje.

  Umiejętności oświęcimskich tancerzy będą mogli podziwiać i wesprzeć finansowo ich wyjazd na mistrzostwa świata, także mieszkańcy Andrychowa.
  Elita będzie gościem specjalnym „Latino Party Nad Basenem”, które odbywa się również w sobotę (10 listopada) o godz. 20. W związku z dużym zainteresowaniem konieczna jest rezerwacja stolików w restauracji Nad Basenem. Cena biletu 10 zł. Każdy może też przyjść i wrzucić datek do puszki.  KONIECZNIE SPRAWDŹ:


  FLESZ: 12 listopada wolny od pracy, ale nie dla wszystkich

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  NAUCZYCIEL ROKU | Wielki finał wojewódzki

  NAUCZYCIEL ROKU | Wielki finał wojewódzki

  Szukamy maluchów na okładkę

  Szukamy maluchów na okładkę "Gazety Krakowskiej"!

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?

  Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?