
Trzecie mistrzostwo - 2009 rok
Szkoleniowiec w 2009 r. sięgnął po trzeci tytuł mistrza Polski z "Pasami". Pokonał, jakżeby inaczej... GKS Tychy. Znów potrzeba było pięciu spotkąń, by sięgnąć po tytuł (5:4 po karnych, 2:1, 3:4, 3:1, 7:0). "Pasy" mocnym akcentem przypieczętowały ten tytuł, a Rohaczek mógł liczyć oprócz już wymienionych wcześniej na Sebastiana Kowalówkę, Grzegorza Pasiuta.

Mistrzostwo w 2011 roku
Trener Rohaczek zawsze na pierwszym miejscu stawiał drużynę, a nie swoją osobę. Symbolizuje to nawet to zdjęcie, gdzie na pierwszym planie są mistrzowie z 2011 r., a trener jest z boku po lewej stronie. Rok wcześniej było "tylko" srebro po finałowej porażce z Podhalem w czterech meczach. W 2011 r. tym razem to "Pasy" okazały się hegemonem rozbijając tyski GKS 8:1, 7:3, 1:2 po karnych i 4:0. Znów bracia Laszkiewiczowie do spółki z Piotrem Sarnikiem rządzili i dzielili na taflach.

Tytan pracy
Rokaczek to tytan pracy, lubiący ciężką robotę. "Daje w kość" hokeistom, ale w najważniejszej fazie sezonu, play-off, zbiera tego owoce. Potrafi przygotować optymalna formę drużyny, gdy decydują się losy medali.

Podwójna korona - 2013 rok
2013 rok to kolejny rok triumfów Rohaczka. Puchar Polski i mistrzostwo kraju. Tym razem już nie Tychy, a Jastrzębie stanęło na drodze do złota. wydawało się, że pójdzie lekko, łatwo i przyjemnie, gdy w półfinale Cracovia ograła murowanego faworyta - Sanok. W finale JKH przegrywał 2:3, 1:2 po karnych, 1:4, by nagle odwracać losy rywalizacji, wygrywając 5:4, 5:0 i 3:2. Psychika była jednak mocna stroną podopiecznych Rohaczka, którzy wygrali 6:2 ostatni wyjazdowy mecz i sięgnęli po tytuł. Znów pierwsze skrzypce grał L. Laszkiewicz