Porażka Anderlechtu z Charleroi. Blokada Teodorczyka trwa

red
Łukasz Teodorczyk nie zdobył gola w kolejnym meczu Anderlechtu
Łukasz Teodorczyk nie zdobył gola w kolejnym meczu Anderlechtu Szymon Starnawski / Polska Press
Liga belgijska. Prowadzący w rozgrywkach Jupiler League Anderlecht Bruksela przegrał niespodziewanie na własny boisku ze Sportingiem Charleroi 0:1. Gola tuż przed przerwą zdobył Hamdi Harbaoui. Łukasz Teodorczyk spędził na boisku pełne 90 minut, ale nie zdołał zdobyć bramki.

Zwycięski gol dla Charleroi padł w 42. minucie, kiedy po akcji lewym skrzydłem piłkę w pole karne wrzucił Clement Tainmont, a z obrońcami poradził sobie Hamdi Harbaoui, który strzałem głową pokonał Nicolasa Penneteau.

Łukasz Teodorczyk mógł dzisiaj wpisać się na listę strzelców, jednak nie wykorzystał między okazji z 20. minuty, kiedy po jego dobitce, piłkę zmierzającą do bramki wybił obrońca. Tym samym napastnik reprezentacji Polski pozostaje bez ligowego gola już od ponad 600 minut.

Anderlecht mimo porażki pozostaje liderem ligi belgijskiej, z pięciom punktami przewagi nad Gent i sześcioma nad Club Brugge.

Anderlecht Bruksela - Sporting Charleroi 0:1 (0:1)

Gole: Hamdi Harbaoui 42'

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Pod Ostrzałem GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Porażka Anderlechtu z Charleroi. Blokada Teodorczyka trwa - Gol24