Powiat myślenicki. Do zobaczenia w weekend, czyli co, gdzie...

  Powiat myślenicki. Do zobaczenia w weekend, czyli co, gdzie i kiedy?

  Zdjęcie autora materiału

  Katarzyna Hołuj

  Dziennik Polski 24

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Msza polowa na Suchej Polanie

  Msza polowa na Suchej Polanie ©Fot. Archiwum

  Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich, koncerty i festwiale oraz akcje charytatywne o tylko niektóre wydarzenia nadchodzącego weekendu.
  Msza polowa na Suchej Polanie

  Msza polowa na Suchej Polanie ©Fot. Archiwum

  Sobota

  BRZĄCZOWICE. Kiermasz domowych wypieków, przed sklepem Delikatesy Centrum, od godz. 8. Kiermasz jest częścią charytatywnej akcji „Sztuka wszelaka zwalczy glejaka - zbieramy dla Edyty” prowadzonej z myślą o chorej na nowotwór mieszkance Brzączowic.

  SIEPRAW. Turniej Tenisa Dob-czyce Open 2018, korty w Siep-rawiu (Słoneczny Park), godz. 9.

  SUCHA POLANA, KUDŁACZE. XXVIII Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich. Sucha Polana - msza polowa w intencji partyzantów i poległych za Ojczyznę oraz apel poległych, godz. 11. Po mszy -rekonstrukcja bitwy partyzanckiej.Dalsza część Zlotu w sobotę odbędzie się na polanie Kudłacze, przy schronisku PTTK (od godz. 15). W planie jest m.in.: koncert i ognisko. Na Suchej Polanie i Kudłaczach odbędzie się Piknik Rodzinny „Rodzina wolności” i rozpocznie się czwarty etap gry terenowej.

  DOBCZYCE. Fitness i Zumba, RCO-S, ul. Szkolna 43), godz. 16-18. Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą mat sportowych. Opłatą za udział w zajęciach będzie datek na leczenie chorej na glejaka Edyty z Brzączowic. Jest to część akcji charytatywnej „Sztuka wszelaka zwalczy glejaka”.

  DOBCZYCE. Korowód Tańców Narodowych - koncert familijny, aula widowiskowa RCO-S (ul. Szkolna 43), godz. 18. Wystąpią: Polish Art Philharmonic i Zespół Pieśni i Tańca Dobczyce. Wstęp wolny.

  STADNIKI. Wiecha na Domu Ludowym, czyli biesiada z okazji zakończenia pierwszego etapu remontu Domu Ludowego, Dom Ludowy, godz. 18.

  Niedziela

  SIEPRAW. Turniej Tenisa Dob-czyce Open 2018, korty w Siepra-wiu (Słoneczny Park), godz. 9.

  KUDŁACZE. XXVIII Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich, polana Kudłacze, od godz. 9. W programie: konkursy sprawnościowo-obronne i krajoznawczy, ognisko turystyczne i ogłoszenie wyników konkursów.

  KRZYSZKOWICE. Dożynki, godz. 9.30 - msza św. w kościele parafialnym i poświęcenie wieńca dożynkowego. Piknik dożynkowy rozpocznie się o godz. 15.

  MYŚLENICE. Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych „Dla Niepodległej”, hala widowiskowo-sportowa na Zarabiu (ul. Zdrojowa 9), godz. 16. Orkiestry zbiorą się już o godz. 15 przed MOKiS i stamtąd, z flagami przemaszerują do hali.Najpierw wykonają wspólnie utwory patriotyczne dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a potem (od godz.17) będą się kolejno prezentowały. Udział w festiwalu potwierdziło 13 orkiestr. Zakończenie ok. godz. 20. W razie deszczu oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpi o godzinie 15 w hali na Zarabiu.

  FLESZ: Co dalej ze zmianą czasu?

  KONIECZNIE SPRAWDŹ:  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo