Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ
FLESZ - Rewolucja dla kierowców. Te zmiany musisz znać
W weekend doszło do dwóch kolizji z udziałem dzików. W pierwszym przypadku przed samochody wybiegł jeden dzik, a w drugim cała wataha. Obydwa miały miejsce na zakopiance (w Jaworniku i Pcimiu).
Do zdarzeń doszło w sobotę nad ranem i w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nie ucierpiała w nich żadna osoba, natomiast ucierpiały zwierzęta i zniszczone zostały cztery pojazdy.
- Zwierzęta są zabierane przez przedstawicieli GDDKiA – informuje mł. bryg. Roman Ajchler z JRG Myślenice. - Działania strażaków polegały na przemieszczeniu uszkodzonych pojazdów, usunięciu zwierząt poza jezdnię. Przeprowadzono sorbcję płynów eksploatacyjnych oraz zmyto drogę. W działaniach udział brały zastępy OSP Krzyszkowice, OSP Pcim, JRG Myślenice.
