https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Powiat olkuski. Policjanci odwiedzili przedszkolaki z Klucz. Uczyli ich bezpieczeństwa

PD
Dzielnicowi chętnie znajdują czas, by spotkać się z dziećmi i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie oraz swoim zawodzie. Tym razem aspirant sztabowy Dariusz Gorgoń i młodszy aspirant Rafał Kwaśniewski chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Dyrekcji Przedszkola „Jaś i Małgosia” w Kluczach.

WIDEO: „Co za akcja!” z piłkarzem Wisły Kraków Pawłem Brożkiem

W czasie wizyty dzielnicowych dzieci wysłuchały wielu cennych porad dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przypomnieli o numerze alarmowym i wyjaśnili, kiedy i w jakich okolicznościach należy z niego korzystać.

Przedszkolaki dowiedziały się również, jakie niebezpieczeństwa mogą wynikać z kontaktów z nieznajomymi i jak uniknąć takich sytuacji.

Maluchy z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu, nie obyło się również bez pytań dotyczących zawodu policjanta. Wizyta mundurowych zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska