Prądniczanka - Orlęta Rudawa. Trzy bramki Andrzeja Kawy [ZDJĘCIA]

boch
Prądniczanka Kraków - Orlęta Rudawa
Prądniczanka Kraków - Orlęta Rudawa Tomasz Bochenek
Prądniczanka Kraków pokonała Orlęta Rudawa 3:2 w meczu II grupy krakowskiej "okręgówki". Goście dwa razy obejmowali prowadzenie, pod koniec I połowy bramkę na 1:2 z rzutu wolnego zdobył Wiktor Orłoś, jednak po przerwie szalę na swoją stronę przechylili krakowianie. Wszystkie bramki dla nich strzelił Andrzej Kawa, tę zwycięską z rzutu karnego w 81 minucie. ZDJĘCIA >>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Prądniczanka Kraków - Orlęta Rudawa 3:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Kulig 17, 1:1 Kawa 22, 1:2 Orłoś 44, 2:2 Kawa 63, 3:2 Kawa 81 karny.
Prądniczanka: Czarnecki - Półtorak, Olkuski, Kostuj, Przesławski, Wadowski (46 Pępkowski), Polniak ŻK (88 Sędłak), Grudnik, Starczyński (34 Florek), Paciorek (62 Sąder), Kawa.
Orlęta: Kwiatkowski - Kołodziejczyk, Orłoś, Balcer, Piekarz, Kulig, Wosik (80 Siuda), Partyła (62 Nęcka, 83 Wilk), Piotrowski, W. Stryczek, Chlipała (77 Całek).

Prądniczanka Kraków - Karpaty Siepraw (17.06.2006)

Prądniczanka Kraków - Karpaty Siepraw (2006). Ostatni mecz w...