
Piotr Naimski (PiS). 20 408 głosów.
Warszawiak, rocznik 1951. Biochemik z tytułem doktorskim. Wiceminister gospodarki za prezydentury Lecha Kaczyńskiego. W Sejmie od 2011 r. W parlamencie reprezentuje okręg nr 14, od Biecza przez Nowy Sącz po Zakopane. Spadochroniarz ze stolicy był jedynką na liście PiS, co budziło kontrowersje wśród lokalnych działaczy partii. W terenie prawie nieobecny. W efekcie dostał 20 408 głosów, podczas gdy Arkadiusz Mularczyk startujący z 7. pozycji zgarnął ich aż 39 903.

Arkadiusz Mularczyk (PiS). 36 903 głosy.
44-letni prawnik. Pochodzi z Raciborza. Posłem z Nowego Sącza został po raz czwarty. Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy PiS. Bliski współpracownik braci Kaczyńskich, był m.in. współtwórcą ustawy lustracyjnej. W 2011 r., razem ze Zbigniewem Ziobrą tworzył klub Solidarnej Polski. Z tego powodu został usunięty z PiS i groziła mu polityczna emerytura. PiS docenił jednak jego siłę i popularność. Startując z 7. miejsca zdobył najwięcej głosów w całym okręgu wyborczym.

Edward Siarka (PiS). 13 953 - głosy.
Ma 52 lata. Jest historykiem, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pochodzi z Podsarnia (pow. nowotarski). To będzie już jego czwarta kadencja. Z PiS odszedł w 2011 r., jest członkiem Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Poza pracą w Sejmie zajmuje się działalnością w Wojewódzkim Zarządzie Ochotniczych Straży Pożarnych. Ma żonę Danutę i troje dzieci. Przed pracą w parlamencie był samorządowcem (wójt gm. Raba Wyżna) i dyrektorem szkoły.

Anna Paluch (PiS) (w środku). 15 049 głosów.
Ta żelazna dama podhalańskiej prawicy ma 55 lat i pochodzi z Krościenka nad Dunajcem. Z zawodu jest geodetą, ale niemal całe swe dorosłe życie poświęciła polityce. W latach 90. pracowała w biurze poselskim Lecha Kaczyńskiego. To on ściągnął ją do Warszawy. Posłem jest od 2005 roku. Z mównicy sejmowej potrafi ostro zaatakować przeciwników politycznych. W wolnych chwilach słucha przemówień śp. Lecha Kaczyńskiego, a także gra na fortepianie. Ma też uprawnienia dyrygenta chórów.