Siatkówka. Porażka muszynianek

Jerzy Cebula
Wygrywając mecz zespół Atom Trefl Sopot objął prowadzenie w półfinałach play off 2-1. Siatkarki znad morza mają jeszcze tylko jeden krok by awansować do finałów, gdzie czeka Chemik Police.

Polski Cukier Muszynianka – PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
MVP: Katarzyna Zaroślińska
Muszynianka: Kurnikowska, Radenković, Plchotova, Carter, Różycka, Sosnowska, Maj-Erwardt (libero) oraz Hatala, Ciaszkiewicz-Lach.
Trefl Sopot: Kaczorowska, Bełcik, Cooper, Zaroślińska, Leys, Tokarska, Durajczyk (libero).
Tradcyji stało się zadość, i siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna przegrały środowy pojedynek we własnej hali z PGE Atomem Trefl Sopot. Tym samym rywalki objęły prowadzenie 2-1 w półfinałowej rywalizacji.
Spotkanie było ciekawe, ale tylko w pierwszym secie, kiedy toczyła się zażarta walka o każdy punkty. Niestety Zaroślińska i Cooper pokazały klasę, a muszynianki nie znalazły recepty na ich mocne ataki. W kolejnych setach Atom dominował i zasłużenie wygrał.
Czwarte starcie już dzisiaj wieczorem, o godz. 20:00 - czy Polski Cukier Muszynianka przedłuży swoje szanse na awans do finału ORLEN Ligi? W kobiecej siatkówce wszystko jest możliwe więc trzymamy kciuki!