https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Silne trzęsienie ziemi w Meksyku [ZDJĘCIA] Alarm w Mexico City, w stanie Oaxaca rozbił się śmigłowiec z szefem MSW na pokładzie [WIDEO]

Marek Majewski
Trzęsienie ziemi w Mesyku
Trzęsienie ziemi w Mesyku AP Photo/Eduardo Verdugo/EAST NEWS
W południowym Meksyku wystąpiło trzęsienie ziemi o magnitudzie 7.2. Dotąd nie pojawiły się informacje o ofiarach.

Trzęsienie ziemi w Meksyku. Alarm w Mexico City

Na nagraniu widać mieszkańców dzielnicy Condesa w Mexico City, którzy zaalarmowani przez syreny, opuścili domy zanim wstrząsy zaczęły być odczuwalne. Żaden z budynków się nie zawalił, jednak na elewacji niektórych pojawiły się pęknięcia, a wyższe zabudowania w trakcie trzęsienia kołysały się ponad minutę.

Dzielnica Condesa to rejon stolicy Meksyku, który ucierpiał najmocniej w wyniku trzęsienia ziemi z września 2017 roku, gdy zginęło 370 osób.

Źródło:
RUPTLY

W mieście Oaxaca ewakuowano szpitale. W pobliżu miasta rozbił się śmigłowiec z ministrem spraw wewnętrznych Meksyku, który poleciał na tereny nawiedzone przez trzęsienie ziemi. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby, które znajdowały się na ziemi.

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

I
ItalionoM
Dzięki podatnik info mogłam dłużej poleżeć w wannie haha, bo rozliczyłam sie w 5 minut.
W
WERA
Jak sobie pomyślę o kolejkach w urzędzie i tych średnio miłych paniach za szybą, to aż serce mi się cieszy kiedy przypomnę sobie, że mogę prosto rozliczyć się za pomocą podatnik info przez internet. Uff. Jak dobrze, że dzisiejsza technologia nam na to pozwala.
D
Dodo
W tym roku przekonałam się do rozliczania sie przez internet. Sprawdziłam, że podatnik info ma gwarancję bezpieczeństwa SSL i rozliczyłam się właśnie z nimi.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska