Sylwester w górach - alternatywa dla Zakopanego

Materiał informacyjny

Zakopane od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród polskich i zagranicznych turystów. Wiele osób traktuje to miejsce jako typowe „must be” w Sylwestra, a przecież

pobyt w górach

nie zawsze musi oznaczać wyjazd do stolicy Tatr.

Gdzie spędzić Sylwestra?

Listopad to czas, w którym praktycznie każdy zaczyna zastanawiać się nad tym, gdzie spędzi Sylwestra. Wiele osób spędzi go tradycyjnie w domu, w łóżku, pod kocem, oglądając jak inni hucznie świętują wejście w 2018 rok. Część spędzi go poza domem, na „domówkach” u znajomych, w klubie lub na imprezie organizowanej przez miejskich urzędników.

Jednak coraz częściej Sylwester, podobnie jak Święta Bożego Narodzenia, jest obchodzony z dala od domu, w miejscu gdzie śniegu nie brakuje, drogi są przejezdne, a otoczenie ujmuje naturalnością i niepowtarzalnym krajobrazem. Nie jest to Zakopane, a Szczyrk.

Dlaczego Szczyrk?

Szczyrk zachwyca od lat zarówno osoby żądne białego szaleństwa, osoby kochające pobudkę w miejscu, gdzie za oknem znakomicie prezentuje się panorama Beskidu Śląskiego z najwyższym jego szczytem - Skrzycznem, oraz osoby, które nie wyobrażają sobie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra bez śniegu.

Szczyrk od kilku lat zabiega o miano polskiej stolicy narciarskiej. W tym roku może się to w końcu udać. To tu w końcu jest przeszło 40 km naśnieżanych tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Tu również jest najnowocześniejsza infrastruktura narciarska i karnety upoważniające do korzystania ze wszystkich tras należących do trzech obiektów narciarskich: Szczyrkowski, COS OPO i Beskid Sport Arena.

Doskonale rozwinięta sieć hoteli i restauracji oraz mnogość lokalnych atrakcji sprawiają, że

noclegi w Szczyrku

z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów ze Śląska i Małopolski.

Sylwester w Szczyrku

Kto raz był w Szczyrku na Sylwestra ten wie, że Sylwester w Szczyrku ma niepowtarzalny klimat. Śnieg, co rusz rozbłyskujące fajerwerki na tle majestatycznych gór i przyjacielska atmosfera mieszkańców i przybyłych turystów sprawiają, że każdy czuje się tu wyśmienicie.

W Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku co roku organizowane są nie jedna, a dwie zabawy sylwestrowe! Jako największy obiekt w okolicy dysponuje nie tylko ogromną liczbą miejsc noclegowych (ponad 550), doświadczonym i profesjonalnym zespołem kelnerów, barmanów i baristów, ale również kilkoma dużymi salami umożliwiającymi organizację największego balu sylwestrowego i największej dyskoteki sylwestrowej w Szczyrku!

Oferta tegorocznego Sylwestera w Orlim Gnieździe skierowana jest zarówno dla gości hotelowych, jak również osób nocujących w innym obiekcie i każdorazowo obejmuje zabawę sylwestrową w menu w opcji all inclusive, z możliwością rezerwacji noclegu z pełnym wyżywieniem w atrakcyjnych cenach.

Szczegóły na stronie **

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku

oraz pod numerem telefonu: 33 81 97 300 i adresem e-mail: recepcja@orle-gniazdo.pl**