FLESZ - Parkowanie drożeje. Znamy nowe stawki
Nowe rondo zaskoczyło jednak kilku kierowców, którzy jadąc na pamięć według organizacji ruchu, która obowiązywała w ostatnich tygodniach, wjeżdżali na rondo pod prąd. - Należy uważać i zwracać uwagę na nowe oznakowanie - apeluje Artur Michałek, dyrektor Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie.
Chociaż rondo zostało już otwarte dla kierowców, to prace przy skrzyżowaniu jeszcze potrwają. Wykonywane są chodniki, ścieżki rowerowe i przebudowane zostaną rogatki przy przejeździe kolejowym.
W związku z oddaniem do użytkowania nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Elektryczna - Klikowska - Wyszyńskiego został zakończony objazd na trasie linii nr 3 i 11. Autobusy MPK w czwartek (26 września) o godz. 8 powracają na starą trasę.
- Tarnów w latach 90. Aż trudno uwierzyć, że tak wyglądał!
- Gdzie w Tarnowie kursanci najczęściej oblewają egzaminy na prawo jazdy [TOP 10 LOKALIZACJI]
- Wiktoria swą urodą czaruje nie tylko fanów żużla [ZDJĘCIA]
- Wysyp grzybów w lasach regionu tarnowskiego trwa [ZDJECIA]
- Tarnów. Znani absolwenci naszych liceów [GALERIA]
