Teodorczyk znów strzela. Reprezentant Polski trafił w klasyku ligi belgijskiej

tom
Teodorczyk znów strzela
Teodorczyk znów strzela twitter.com/rscanderlecht
Teodorczyk znów strzela. Tym razem reprezentant Polski trafił w meczu ligi belgijskiej Standard Liege - Anderlecht Bruksela. Polak wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie spotkania.

Anderlecht Bruksela pokonał Standard Liege 1:0 w wyjazdowym meczu 9. kolejki ligi belgijskiej. Zwycięską bramkę dla "Fiołków" zdobył reprezentant Polski Łukasz Teodorczyk, który w 79. minucie po rzucie rożnym strzałem głową trafił do siatki rywali. Były napastnik Lecha Poznań ma już w tym sezonie 8 goli w 13 spotkaniach Anderlechtu. Ekipa z Brukseli zajmuje drugie miejsce w tabeli belgijskiej Jupiler League tracąc dwa punkty do lidera - Waregem.

Standard Liege - Anderlecht Bruksela 0:1 (0:0)

Bramka: Teodorczyk 79'

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Więcej o POLAKACH ZA GRANICĄ

Najgorsze drużyny fazy grupowej Ligi Mistrzów [PRZEGLĄD]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Teodorczyk znów strzela. Reprezentant Polski trafił w klasyku ligi belgijskiej - Gol24