TOP 10 najgorszych ligowych startów piłkarzy Cracovii w historii klubu [ZDJĘCIA]

Piłkarze Cracovii (w czarnych strojach) w piątkowym meczu z Jagiellonią
Piłka nożna. Piątkowa porażka Cracovii w Białymstoku z Jagiellonią (1:3) przedłużyła serię fatalnych występów w tym sezonie w ekstraklasie. Nie jest to jednak jej najgorszy ligowy start w historii klubu (licząc dwie najwyższe klasy rozgrywkowe). Poniżej zamieszczamy dziesięć najgorszych wyników "Pasów" uzyskanych w ośmiu pierwszych kolejkach (kolejność według punktacji: trzy punkty za zwycięstwo, jeden za remis (w ekstraklasie zaczęła ona funkcjonować od sezonu 1995/1996).
Podaj powód zgłoszenia
C
Sezon 83/84 to mój pierwszy mecz i początek wspólnego marszu przez życie z ukochaną Cracovią ale i pierwsza zapamiętania pieśń: "Nie płacz Cracovio ma,bo pierwsza liga nie jest zła". Pod wodzą Probierza znowu nas to niestety ale czeka. PROBIERZ WON Z CRACOVII !!!
C
Na 100% z Probierzem jako "trenerem" vel Ogrodnikiem,śrubujemy (niechlubny) rekord już przy najbliższej okazji, czyli z Wisłą Płock a następnie dalej cdn wstydu. Dziękujemy wam - Profesorunio i Ogrodniku za z szargane nerwy. PROBIERZ WON Z CRACOVII NATYCHMIAST !!!.