https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W rozbitym aucie było półroczne dziecko

Stanisław Śmierciak
Półroczne dziecko było jedną z trzech osób podróżujących oplem vectrą, który w sobotni wieczór wypadł z drogi krajowej nr 75 w Łososinie Dolnej.

O wypadku na głównej trasie prowadzącej z Nowego Sącza do Krakowa i Tarnowa (drodze krajowej nr 75) oficer dyżurny Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zaalarmowany został o godz. 18.27.

W Łososinie Dolnej wypadł z głównej drogi opel vectra z tablicami rejestracyjnymi powiatu Brzesko.

Najszybciej na miejsce zdarzenia dotarła karetka Sadeckiego Pogotowia Ratunkowego z podstacji w Łososinie Dolnej, a moment później druhowie z Łososińskiej ochotniczej Straży Pożarnej, W działaniach ratowniczych wsparła ich Ochotnicza Straż Pożarna z Tęgoborzy.

Jak się okazało podróżujący oplem mieli wiele szczęścia, bo po przebadaniu ich przez medyków z ambulansu pogotowia nie musieli być transportowani do szpitala. Wystarczająca była pomoc udzielona im na miejscu.

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska