WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI Ważne informacje dla...

  WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI Ważne informacje dla uczestników akcji

  Redakcja

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa! Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.
  Aktualne wyniki głosowania, informację o terminach i nagrodach oraz regulamin plebiscytu można znaleźć pod adresem:

  www.gazetakrakowska.pl/wom


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO!

  Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku kandydata lub przy nazwie miejsca bądź wydarzenia może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.
  Dodatkowo zdjęcie/logo oraz imię i nazwisko lub nazwa na liście wyników mogą linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym i wykorzystać link do promocji.

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie oraz adres internetowy


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych, klientów i współpracowników. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować na własnym profilu i na fanpage'u miejsca czy wydarzenia post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Gazety Krakowskiej
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla wszystkich kandydatów przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku i plakaty zachęcające do głosowania.

  KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach gazetakrakowska.pl oraz naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

  WYNIKI GŁOSOWANIA NA TWOJEJ STRONIE LUB NA FACEBOOKU

  Istnieje możliwość prezentacji aktualnych, odświeżanych na żywo wyników głosowania na stronie internetowej miejsca czy wydarzenia lub na fanpage'u na Facebooku. Taka prezentacja liczby głosów bardzo motywuje do głosowania osoby odwiedzające stronę. W przypadku zainteresowania publikacją wyników na Twojej stronie skontaktuj się z nami - wyślij maila na adres marketing@gk.pl.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W trakcie głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba lub miejsce, na które oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Dział Marketingu
  - tel. 503 078 348 (pon.-pt. w godz. 9-17),
  e-mail: marketing@gk.pl
  Regulamin akcji  Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce

  Świat może istnieć bez tytoniowego dymu!

  Świat może istnieć bez tytoniowego dymu!