Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Dramatyczny mecz Wisła z Rakowem rozegrałą 10 czerwca 2020...

Wisła Kraków i jej związki z Rakowem Częstochowa to nie tylko Jakub Błaszczykowski

WYGRANA RZUTEM NA TAŚMĘ

Dramatyczny mecz Wisła z Rakowem rozegrałą 10 czerwca 2020 roku. To spotkanie również rozstrzygnęło się w samej końcówce. „Biała Gwiazda” prowadziła co prawda do przerwy 1:0 po golu Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego, ale później grała słabo i straciła dwie bramki, które strzelili Petr Schwarz i Felicio Brown-Forbes. Wtedy sprawy w swoje ręce, a raczej nogi ponownie wziął Błaszczykowski, który najpierw dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Rafała Janickiego, a na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry zaliczył asystę przy golu 3:2. Częstochowianie mogli żałować, że w meczu, w którym przez znaczną jego część wyglądali lepiej od Wisły, nie zdobyli nawet punktu. Wiślacy cieszyli się, że mieli sporo szczęścia.

Martyna Wojciechowska z piersiami niemal na samym wierzchu! Co za widok!