reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 13 i Senatu, okręgi nr 33, 32

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to część obszaru miasta na prawach powiatu Kraków: Dzielnica I, Dzielnica V, Dzielnica VI, Dzielnica VII, Dzielnica VIII, Dzielnica IX, Dzielnica X, Dzielnica XI, Dzielnica XII, Dzielnica XIII, część obszaru miasta na prawach powiatu Kraków: Dzielnica II, Dzielnica III, Dzielnica IV, Dzielnica XIV, Dzielnica XV, Dzielnica XVI, Dzielnica XVII, Dzielnica XVIII? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 13 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 13 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 13

Granice tego okręgu to część województwa małopolskiego obejmująca obszary powiatów:

  • krakowski,
  • miechowski,
  • olkuski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Kraków.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Ścigaj Agnieszka ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 877
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kolbark
  • Zawód: socjolog

2. Kempf Piotr Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 447
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier leśnictwa

3. Patena Marta Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

4. Wantuch Łukasz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

5. Pułka Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gołcza
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

6. Stach Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 812
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik mechanik obróbki skrawaniem

7. Szczoczarz Bartłomiej Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 182
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylany
  • Zawód: technik budownictwa

8. Zielnik-Pielka Joanna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 992
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wolbrom
  • Zawód: lekarz

9. Lęcznarowicz Elżbieta Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 583
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: konsultant

10. Gajęcka Jolanta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 853
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

11. Klempa Przemysław Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

12. Paszkot Marzena Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

13. Apostoł Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 105
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

14. Okrajek Włodzimierz Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 818
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Pietrzejowice
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

15. Pobędza Czesław Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 252
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Maszków
  • Zawód: rolnik

16. Mitka Katarzyna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 857
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Tenczynek
  • Zawód: nauczyciel

17. Florek Marcin Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 491
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Kurtyka Halina Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 964
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Zabierzów
  • Zawód: specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych

19. Sławomirski Radosław Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

20. Strutyński Łukasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

21. Sosenko Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

22. Pasternak Janusz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Sułoszowa
  • Zawód: technik budownictwa

23. Drwal Dawid Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 268
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kierownik działu w lokalu gastronomicznym

24. Szwed Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pracownik cywilny wojska

25. Machnik Grzegorz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Radziszowska
  • Zawód: technik elektryk

26. Wójcik Adam Bernard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Skawina
  • Zawód: inżynier transportu drogowego

27. Dziedzic Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 516
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kulturoznawca

28. Prokop-Staszecka Anna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: lekarz

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Wassermann Małgorzata Ewa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 140 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 54,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 21,67%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: adwokat

2. Terlecki Ryszard Iwon ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,59%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: wykładowca akademicki

3. Adamczyk Andrzej Mieczysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 29 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,57%
  • Miejsce zamieszkania: Krzeszowice
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Bubula Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 909
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: filolog polski

5. Osuch Jacek Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 150
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,87%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Ćwik Piotr Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,12%
  • Miejsce zamieszkania: Borek Szlachecki
  • Zawód: nauczyciel

7. Duda Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Skała
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Świerczek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Miechów
  • Zawód: nauczyciel historii

9. Gamrot Piotr Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 452
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Wolbrom
  • Zawód: dyrektor domu kultury

10. Ziobro Jan Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 932
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Zakrzowiec
  • Zawód: ekonomista

11. Podosek Adam Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 271
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: lekarz

12. Danioł Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Kozłów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

13. Dopart Bogusław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 364
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Chorągwica
  • Zawód: nauczyciel akademicki

14. Serafin Piotr Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 099
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

15. Nowak Stanisław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 689
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Karniów
  • Zawód: strażak

16. Stanowska-Cichoń Bogusława Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: filolog polski

17. Kuś Rafał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 694
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: informatyk

18. Frankiewicz Krystyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 389
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

19. Budkowska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 234
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: filozof

20. Kałuża Szymon Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 321
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik wiertnik

21. Kaczmarczyk Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 835
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Dobranowice
  • Zawód: student

22. Firlej Paweł Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: adwokat

23. Pęk Bogdan Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: mgr inż. zootechniki

24. Kosecka Justyna Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Tęgoborze
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

25. Gęgotek Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 386
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Sieniczno
  • Zawód: chemik

26. Gruszka Stanisław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 777
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Libertów
  • Zawód: inż. chemik

27. Bętkowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 883
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: menadżer

28. Gowin Jarosław Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 802
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,43%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Gdula Maciej Roman ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 35 279
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,43%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: socjolog

2. Gosek-Popiołek Daria Iwona ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,69%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kierowniczka domu kultury

3. Lipińska-Piekarska Joanna Olszyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 059
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,78%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: urzędnik samorządowy

4. Król Józef Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik elektryk

5. Dropek Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: dziennikarka

6. Kubańska Magdalena Bronisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 889
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Bukowno
  • Zawód: księgowa

7. Bielawska Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pedagożka

8. Trzybiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 001
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

9. Szymańska Monika Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 022
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: psycholog

10. Plebańczyk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 582
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Uście Solne
  • Zawód: politolog

11. Hańderek Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 734
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

12. Środa Piotr Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 941
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: elektronik

13. Beryt Alicja Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: grafik komputerowy DTP

14. Frenkiel Monika Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dziennikarka

15. Kawęcka Dorota Zuzanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalistka ds. pozyskiwania funduszy

16. Burzawa Mateusz Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 338
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: religioznawca

17. Wolańska Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 810
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

18. Ivchenko Olesia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: psycholog

19. Idzik Tomasz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 554
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrowice
  • Zawód: student

20. Gulińska Anna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prezeska

21. Modzelewski Bartłomiej Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 434
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pedagog

22. Grobler Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalista ds. pozyskiwania funduszy

23. Zieleniewski Rafał Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: informatyk

24. Jaśkow Adam Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: specjalista analityk

25. Galent Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne

26. Tekiel Paulina Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: sekretarz sądowy

27. Gałka Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 041
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: technik hotelarstwa

28. Leśniak Tomasz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 071
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Berkowicz Konrad Szczepan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 36 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 70,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,61%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: programista

2. Kupiec Kamil Dawid ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 927
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Krzysztonek Jakub Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kustosz biblioteczny

4. Bocheńczak Bartosz Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 846
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

5. Golonka Wojciech Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Moszkowicz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 402
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Libiąż
  • Zawód: handlowiec

7. Masztafiak Gabriela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 640
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gorlice
  • Zawód: student

8. Woch Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 524
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zabierzów
  • Zawód: inżynier elektronik

9. Papież Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dziennikarz

10. Łukaszewska-Bauman Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 371
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: grafik komputerowy

11. Bartosz Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik informatyk

12. Walkiewicz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 381
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: architekt

13. Drozd Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 500
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: wykwalifikowany pracownik ochrony

14. Trzajna Tomasz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: fizjoterapeuta

15. Łopacińska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 331
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Liszki
  • Zawód: nauczyciel

16. Czosnowska Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliczka
  • Zawód: pedagog

17. Monticelli Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: uczeń

18. Zając Grzegorz Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 309
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Sobieniowski Miłosz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Smoroń Anna Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: instruktor tańca

21. Adamczyk Jakub Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 521
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

22. Dziadosz Jagoda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik laboratoryjny

23. Pęczek Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

24. Hojda Iwona Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: bibliotekoznawca

25. Dymanus Aldona Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 175
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Olszowice
  • Zawód: specjalista ds. gospodarki nieruchomości

26. Pędziwiatr Grzegorz Miłosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

27. Kulińska Lucyna Michalina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 039
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pracownik naukowy

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Kowal Paweł Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 76 720
  • Procent głosów oddanych na listę: 38,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,82%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Lipiec Grzegorz Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,47%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

3. Miszalski Aleksander Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 987
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Gądek Lidia Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 673
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,26%
  • Miejsce zamieszkania: Lgota Wolbromska
  • Zawód: lekarz

5. Marek Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 113
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Czerna
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Raś Ireneusz Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,8%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: historyk

7. Lassota Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13 930
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: poseł

8. Sonik Bogusław Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,69%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: prawnik

9. Wodyńska Marta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 650
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: menadżer

10. Mazur Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dyrektor handlowy

11. Szczepańska Alicja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 955
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: policjant

12. Dyna Władysław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sieborowice
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Szczotkowski Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Myślenice
  • Zawód: socjolog

14. Nowak Edyta Liliana ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 998
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: pielęgniarka

15. Ulmaniec Zbigniew Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Buczkowski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 483
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

17. Znamirowski Michał Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 385
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Iwanowice
  • Zawód: nauczyciel

18. Piekarek Sebastian Joachim ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Majcher-Legawiec Urszula Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 822
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

20. Bartyzel Janusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: manager

21. Grabarczyk Piotr Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: specjalista ds. mediów

22. Węgrzyn Ewelina Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

23. Pilch-Kocjan Marzena Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Klucze
  • Zawód: nauczyciel

24. Domański Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 329
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

25. Bajorek Emil Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przewodnik miejski po Krakowie

26. Iwanicka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: kolejarz

27. Strzelecka Maria Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 005
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: orientalista

28. Meysztowicz Jerzy Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,27%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 6: KOMITET WYBORCZY PRAWICA

1. Żółtek Stanisław Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 22,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: matematyk

2. Aondo-Akaa Bawer ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: teolog

3. Krzciuk Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 56
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: politolog

4. Kowacka Barbara Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik wiertnik

5. Jajte-Pachota Jerzy Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 31
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

6. Gankiewicz Ewa Franciszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 29
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

7. Czarnek Norbert Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: programista

8. Wędzicha Aneta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 49
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonki
  • Zawód: kasjerka

9. Sierant Maciej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 30
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: technik wiertnik

10. Fąfara Katarzyna Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: księgowa

11. Żmigrodzki Stanisław Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 41
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Słomniki
  • Zawód: inżynier mechanik

12. Kowalska Maria Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonki
  • Zawód: handlowiec

13. Kuźniarski Piotr Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 34
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: kierowca ciężarówki

14. Gibała Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 136
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

15. Kot Monika Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 90
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Diament
  • Zawód: pielęgniarka

16. Sierankiewicz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 21
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: emeryt

17. Kowalski Dawid Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 43
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonki
  • Zawód: kucharz

18. Szatan Jarosław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 172
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Olkusz
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Jakubiak Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 501
  • Procent głosów oddanych na listę: 38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Rokosz-Kuczyński Gniewomir Gwidon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 299
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: dziennikarz

3. Batko Jerzy Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Ochojno
  • Zawód: rolnik

4. Przewłocka Anna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Grzybek Marta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 296
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Kamińska Wioleta Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Mogilany
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Lorenc Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 233
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Świat Grażyna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 248
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: mgr inż. towaroznawca

9. Szczepański Dawid Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Wnęk Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

11. Kucia Maciej Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 208
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

12. Suder Stanisława Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 246
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel

13. Czuryło Grzegorz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: oficer sił zbrojnych RP

14. Leśniak Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

15. Koraszewski Bogusław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier mechanik

16. Wawrzynek Anna Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 128
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Krzywaczka
  • Zawód: przedsiębiorca

17. Cichosz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

18. Wyskowski Laura Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: artysta projektant

19. Nahirny Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: taksówkarz

20. Klimek Joanna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 162
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

21. Grodny Szymon Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 58
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: inżynier energetyk

22. Kasperczyk Beata Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomistka

23. Baran Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: przedsiębiorca

24. Kondraciuk Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: aktorka

25. Oramus Tomasz Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: elektronik

26. Mally Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

27. Sroga Marlena Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 177
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ciszowice
  • Zawód: nauczyciel

28. Gowin Grzegorz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 547
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Lubin
  • Zawód: trener sportu

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 33

Granice tego okręgu to część obszaru miasta na prawach powiatu Kraków

  • Dzielnica I,
  • Dzielnica V,
  • Dzielnica VI,
  • Dzielnica VII,
  • Dzielnica VIII,
  • Dzielnica IX,
  • Dzielnica X,
  • Dzielnica XI,
  • Dzielnica XII,
  • Dzielnica XIII.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 33. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Klich Bogdan Adam ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 123 080
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 54,66%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: lekarz medycyny

Komarewicz Rafał Paweł ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOMAREWICZA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 27 904
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,39%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: lekarz stomatolog

Mazur Krzysztof Wojciech ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 74 177
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 32,94%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 32

Granice tego okręgu to część obszaru miasta na prawach powiatu Kraków

  • Dzielnica II,
  • Dzielnica III,
  • Dzielnica IV,
  • Dzielnica XIV,
  • Dzielnica XV,
  • Dzielnica XVI,
  • Dzielnica XVII,
  • Dzielnica XVIII.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 32. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Duda Jan Tadeusz ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 79 608
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 40,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Fedorowicz Jerzy Feliks ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 117 177
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 59,55%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: aktor

Dowiedz się więcej

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3