Wybraliście najpiękniej oświetlone miasto i galerię w Polsce!

red.
Zakończyliśmy głosowanie w ogólnopolskim etapie plebiscytu Świeć się z Energą. Miasta i galerie handlowe walczyły o tytuł najpiękniej oświetlonych w Polsce, jednak w obu przypadkach zwycięzca mógł być tylko jeden. Wybraliście również trzy najpiękniejsze zdjęcia świąteczne w konkursie fotograficznym, werdykt wydało także jury pod przewodnictwem Lidii Popiel.

Plebiscyt miast

W piątek 23 stycznia o godz. 12 zakończyliśmy głosowania w plebiscycie na najpiękniej oświetlone świątecznie miasto w Polsce. Uczestników rekordowej VI edycji świątecznej rywalizacji wyłoniliśmy spośród aż 228 kandydatów z całego kraju. W finale konkursu udział brało 16 miast, po jednym reprezentancie każdego z województw. Zwycięzca zdobył ufundowaną przez spółkę Energa Oświetlenie nagrodę główną - urządzenia o wartości 10 000 zł przeznaczone dla domu dziecka lub na inny społeczny cel.
Najpiękniej oświetlonym na święta miastem okazał się Połczyn-Zdrój w województwie zachodniopomorskim.

Wybraliśmy najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

Oficjalne wyniki plebiscytu podamy w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku.

Świeć się galerio

Zakończyliśmy również głosowanie w plebiscycie na najpiękniejszą galerię handlową w świątecznej odsłonie w Polsce. Rywalizowało w nim 16 centrów, zwycięzców etapu regionalnego, wyłonionych spośród 86 kandydatów. Dzięki uzyskaniu największej ilości głosów galeria zdobyła tytuł oraz nagrodę w postaci odwiedzin mobilnego centrum nauki Planeta Energii, które przybliżać będzie niesamowity świat energii elektrycznej wszystkim dzieciom odwiedzającym centrum handlowe.
Zwycięzcą plebiscytu zostało Centrum Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz domEXPO w Opolu.

Najpiękniej oświetlona na święta galeria handlowa w Polsce- PLEBISCYT

Oficjalne wyniki plebiscytu podamy w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku.

Wybraliśmy najpiękniej oświetloną na święta galerię handlową w Polsce


Konkurs fotograficzny

W ogólnopolskim etapie konkursu fotograficznego Świeć się z Energą brało udział 160 zdjęć, które jury wyłoniło w etapie wojewódzkim konkursu spośród ponad 2500 zdjęć. Trzy zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów otrzymają cenne nagrody: nowoczesną konsolę do gry, tablet, smartfon i bony do

sklep.energa.pl

;sklep.energa.pl[/a].

Nagrody trafią do:

1 miejsce- Damian Grabski
2 miejsce- Łukasz Kuszel
3 miejsce- Monika Kałuża

Zostań mistrzem świątecznej fotografii w Polsce- zobacz wyniki głosowania

Ponadto spośród wszystkich fotografii etapu ogólnopolskiego, Komisja Plebiscytowa wybrała pięć fotografii osób, które otrzymają pięć aparatów fotograficznych (lustrzanka) + bony o wartości 500 zł do sklepu internetowego

sklep.energa.pl

;sklep.energa.pl[/a] - przyznane za najlepsze zdjęcia prezentujące wnętrze domu, dom na zewnątrz, miasto, choinkę miejską i świąteczną kreację.

Spośród laureatów komisja plebiscytowa wybrała zdobywcę Grand Prix konkursu. Nagrodą są trzydniowe warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w luksusowym Hotelu SPA Dr Irena Eris.

Komisja przyznała również jedno wyróżnienie specjalne (dodatkowe warsztaty z Lidią Popiel) oraz kilkanaście wyróżnień dla autorów najciekawszych zdjęć (upominki reklamowe od Grupy Energa).

Sprawdź wyniki:Wyniki konkursu fotograficznego Świeć się z Energą [ZOBACZ ZDJĘCIA LAUREATÓW]

Informacje nt. akcji śledzić można także na www.swiecsie.pl

Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, ogólnopolski sprzedawca prądu dla ponad 2,9 mln. domów i firm w Polsce.

Banki chcą naszych pieniędzy. Zapłacimy ujemne odsetki?

Wideo

Dodaj ogłoszenie