https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek BMW w Miechowie na DK 7. Trzy osoby zostały ranne

Aleksander Gąciarz
Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło we wtorek około godz. 7.50 w Miechowie. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło dwie godziny.

Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ

Z ustaleń policji wynika, że kierująca osobowym bmw 42-letnia mieszkanka Miechowa, wyjeżdżając z ulicy Spacerowej, wymusiła pierwszeństwo na jadącym drogą krajową nr 7 kierowcy citroena jumpera. Doszło do zderzenia obu samochodów.

W efekcie wypadku do miechowskiego szpitala trafiły pasażerki bmw, dziewczynki w wieku 5 i 16 lat oraz kierowca citroena, 30-letni mieszkaniec Kielc.

Kierująca bmw była trzeźwa.

Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pomocny

Za darmo doradzę jak wyjść z tej sytuacji finansowo oraz podpowiem jakie prawa przysługują po takich wypadkach. Zapraszam do kontaktu, Adam tel. 609 520 946.

b
bysry ham
24 września, 13:38, drzymały:

dobrze że tam nie jechało suzuki z chłopczykiem za kierownicą w krótkich spodenkach i pistolecikiem na wode

el komendante ahha ha dobre

L
Lena nowak

Niech się kierowcy dalej bawia telefonem za kierownica

T
To co

Oczywiście mamusia za pięć ósma w pośpiechu wizola dzieci do szkoły, przed ósmą istne szaleństwo w okolicach rynku, danec kiej jeżdżą jak szaleni, policja w tych miejscach powinna tym idiotom dać mandat

d
drzymały

dobrze że tam nie jechało suzuki z chłopczykiem za kierownicą w krótkich spodenkach i pistolecikiem na wode

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska