FLESZ - Efekt pandemii widoczny na rynku moto
Oficer dyżurny Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, dwanaście minut po godzinie czternastej otrzymał wiadomość z miejscowości Wola Piskulina w gminie Łącko, że tam, na górskiej drodze, w zderzeniu rozbiły się dwa samochody typu bus.
Do akcji ratowniczej alarmem poderwana została Ochotnicza Straż Pożarna z sąsiadującej z Wolą Piskulina wioski Zagorzyn. Na miejsc wypadku skierowane zostały również zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 PSP w Nowym Sączu.
Na miejsce przykrego zdarzenia na drodze w górskiej wiosce przybyła również karetka Pogotowia Ratunkowego, gdyż według przekazujących wiadomość o wypadku osoby jadące autami, które się zderzyły, wymagały pomocy medycznej.
Działania służb ratowniczych trwały niemal godzinę.
Policja ustala przyczyny i okoliczności zderzenia się dostawczego mercedesa i opla vivaro.
Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!- Przyślij je na adres [email protected];
- Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
- Wpisz komentarz na forum pod artykułem;
