3 modele marki Opel znikną z rynku. Jakich aut już nie...

  3 modele marki Opel znikną z rynku. Jakich aut już nie zobaczymy na polskich drogach? Opel robi miejsce dla nowości

  a.w.

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  3 modele Opla znikną z rynku. Jakich aut już nie zobaczymy na polskich drogach? Opel robi miejsce dla nowości.
  1/7
  przejdź do galerii

  3 modele Opla znikną z rynku. Jakich aut już nie zobaczymy na polskich drogach? Opel robi miejsce dla nowości. ©Sławomir Draguła / Polska Press

  Opel szykuje dla konsumentów kolejne zmiany. Koncern wycofuje z rynku 3 popularne modele, aby zrobić miejsce dla nowości. Auta będą produkowane jeszcze do końca 2019 roku po czym znikną z salonów, a z czasem także z polskich ulic. Co w zamian? Opel pracuje nad 8 nowymi modelami.

  Opel: 3 modele znikają z rynku


  W Oplu, po przejęciu przez PSA, następują kolejne zmiany. Koncern kończy z produkcją nie przynoszących korzyści modeli i pracuje nad nowościami, które mają dać lepszy efekt sprzedażowy.

  3 modele Opla, których produkcja zostanie zatrzymana to:
  Opel cascada znika z rynku, ponieważ zainteresowanie modelami tego typu w ostatnich latach maleje.
  Opel Adam był eksperymentem, miał być odpowiednikiem fiata 500 i mini, ale nigdy nie dorównał wynikom konkurentów. Opel Karl to według ekspertów najlepszy z trójki znikających modeli. Dobrze wyposażonego, miejskiego samochodu nie pokochali jednak konsumenci.
  Zmiany w Oplu. Koniec produkcji modeli: adam, cascada i karl


  Wszystkie trzy modele opla powinny zniknąć z rynku wraz z końcem 2019 roku. Zakończona zostanie produkcja nowych samochodów, auta znikną także z salonów. W ciągu kilku/kilkunastu lat, samochody eksploatowane przez kierowców, znikną także z polskich dróg.

  Opel nie pozostawia jednak niezałatanej dziury. W zamian za 3 wycofane modele planuje wypuszczenie 8 nowości. W tym nowe modele i odświeżenie znanych i cenionych typów. Nowości mają ujrzeć światło dzienne na początku 2019 roku.

  Czy Polska straci na zmianach w Oplu?


  W polskiej fabryce koncernu Opel w Gliwicach do tej pory produkowany był opel cascada. Lekko przestarzała propozycja samochodu należącego do segmentu kabrioletów. Ze względu na spadek zainteresowania segmentem kabrioletów sprzedaż tego modelu malała z roku na rok. Jeszcze nie wiadomo czy po wycofaniu cascady z produkcji w grudniu 2019 do gliwickiej fabryki przeniesiony zostanie inny model opla. Być może w polskiej fabryce składane będą nowe modele koncernu?

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Oferty pracy

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na moim laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy,...rozwiń całość

  Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na moim laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po prostuu p0dążaj za tą stroną ...

  .......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.CashPay40.Comzwiń

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY