
24 października, godz. 14.00
"Szlak Młynówki Królewskiej"
Park Młynówka Królewska to idealne miejsce dla spacerowiczów i rowerzystów, a także dzieci – niedzielne popołudnie będzie zatem okazją, by przejść się dawnym korytem rzeki Rudawy, które jest jednocześnie częścią najdłuższego parku w Polsce.

25 października, godz. 12.00
"Żydowskie cmentarze"
W południe 25 października organizatorzy przygotowali nostalgiczną podróż w czasie szlakiem „Żydowskich cmentarzy”. Kraków jest miastem nierozerwalnie związanym z kulturą żydowską – żydowscy mieszkańcy Krakowa byli jego częścią przez kilka wieków i ich cmentarze są jednym z ważniejszych miejsc pamięci.

25 października, godz. 14.00
„Film i kino w Krakowie”
Weekendowe zwiedzanie miasta zakończy się przechadzką „Film i kino w Krakowie”. Uczestnicy poznają miejsca utrwalone na taśmie filmowej, a przewodnicy odkryją przed nimi historię krakowskich kin i niegdysiejszych gwiazd ekranu.