AP Limanovia na podium w Pucharze Tymbarku. Witek Mrożek najlepszym strzelcem turnieju ZDJĘCIA

Drużyna Limanovii U-12 w finale wojewódzkim turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Tomasz Bochenek
Limanovia. Drużyna U-12 z Akademii Piłkarskiej pokazała się z bardzo dobrej strony w finale wojewódzkim turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Zajęła 3. miejsce, a jedyną porażkę poniosła po rzutach karnych. W fazie grupowej chłopcy z Limanowej pokonali 3:1 zespół SP Przydonica, następnie 9:0 Orawskie Misie, z ZSP Brzesko zremisowali 3:3. W ćwierćfinale zwyciężyli 5:3 SMS Unię Tarnów. Najbardziej zacięty był półfinał z SP 2 Zakopane, w którym bramki nie padły i potrzebne były rzuty karne - w nich lepsi byli zakopiańczycy (którzy wygrali potem turniej). AP Limanovia w spotkaniu o brązowe medale wygrała 7:0 z SP Modlnica. Z nagrodą indywidualną wyjechał z Krakowa Wiktor Mrożek, który został królem strzelców turnieju. W zespole z Limanowej grali też: Adam Bulanda, Darek Mrożek, Wojtek Opioła, Krystian Golonka, Karol Huber, Ksawery Bieda, Dymytro Voronoi, Julek Wójcik. ZDJĘCIA AP LIMANOVIA w wojewódzkim finale Pucharu Tymbarku >>>>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

SP 2 Zakopane w Pucharze Tymbarku. Tak drużyna U-12 wygrała ...

Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Finał wojewódzki w Małopolsce (Kraków, 23-24 maja 2022 r.)

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Trener reprezentacj...

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Na jednym zdjęciu - trzy zwycięskie drużyny finału wojewódzkiego w Małopolsce, od góry: chłopcy U-12 z SP 2 Zakopane, dziewczęta U-12 z Respektu Myślenice i chłopcy U-10 reprezentujący AserekTeam Gorlice

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Poznajcie drużyny, ...

Drużyna AserekTeam podczas wojewódzkiego finału turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

AserekTeam Gorlice w wielkim finale Pucharu Tymbarku! Tak dr...

Dziewczęta z Akademii Piłkarskiej Przeciszów podczas wojewódzkiego finału turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (zespół U-12)

AP Przeciszów w Pucharze Tymbarku. Wszystkie drużyny dziewcz...