https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Artur Popko i Wojciech Czayka rządzą PlusLigą i Orlen Ligą

pah
Wojciech Czayka dołączył do zarządu Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej
Wojciech Czayka dołączył do zarządu Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej FIVB
Po objęciu funkcji prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej przez Jacka Kasprzyka zarząd Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej był jednoosobowy. W poniedziałek do Artura Popki dołączył Wojciech Czayka.

Czayka będzie wiceprezesem, a Popko, który usunął się w cień po otrzymaniu zarzutów korupcyjnych, po odejściu Kasprzyka wrócił na fotel prezesa.

Wojciech Czayka jest dyrektorem organizowanych w Polsce rozgrywek Ligi Światowej, World Grand Prix oraz turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Pełnił także funkcję dyrektora wykonawczego Mistrzostw Europy w 2012 i 2013 r. oraz Mistrzostw Świata 2014 r. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym spółki Polska Siatkówka, a także dyrektorem Departamentu Międzynarodowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska