Brak prądu w małopolskim. Sprawdź gdzie 17.10 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie brak prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie brak prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/Yelantsevv
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w małopolskim 17.10? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w małopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w małopolskim

Kraków

Balicka 164, 164A, 164B
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


Stawowa 176, 176A, 178, Ojcowska 39 do 47A i 60 do 84, Nawojowska i okolice
20.10 od godz. 8:00 do 13:00


Kraków ulica na Wzgórzach 2
20.10 od godz. 8:00 do 16:00


Kraków Tyniec ulica Heligundy 6 do 16 i 7 do 29.
22.10 od godz. 8:00 do 15:00


Nowy Sącz

w Nowym Sączu, ulica Kossaka budynki numer 18, 22, 24, 28, 30, 38, 42, 42B, 42D, Czecha 47, 48, 49B, 50 oraz Graniczna 62A, 62B oraz okolice 64H.
21.10 od godz. 7:00 do 8:00


w Nowym Sączu, ulica Kossaka budynki numer 22, 24, Graniczna 62A, 62B oraz okolice 64H.
21.10 od godz. 8:00 do 12:00


w Nowym Sączu, ulica Kossaka budynki numer 18, 22, 24, 28, 30, 38, 42, 42B, 42D, Czecha 47, 48, 49B, 50 oraz Graniczna 62A, 62B oraz okolice 64H.
21.10 od godz. 12:00 do 13:00


w Nowym Sączu ulica Radziecka od numeru 7 do 54 oraz ulica Barbackiego, budynki numer 125, 125A, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145.
22.10 od godz. 7:00 do 11:00


Tarnów

Tarnów ul. Hanausek domy na końcu ulicy
21.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat bocheński

MIEJSCOWOŚCI Majkowice kierunek Bogucice
21.10 od godz. 7:30 do 17:00


MIEJSCOWOŚCI Wola Nieszkowska wieś.
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI Wola Nieszkowska wieś, Nieszkowice Wielkie
21.10 od godz. 8:00 do 9:30


MIEJSCOWOŚCI Królówka od Woli Nieszkowskiej
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI Łapczyca dz. 934/17
21.10 od godz. 10:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI Wola Nieszkowska wieś, Nieszkowice Wielkie
21.10 od godz. 13:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI Proszówki kierunek Baczków
22.10 od godz. 8:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI Trzciana wieś kierunek Łapanów i Leszczyna
22.10 od godz. 8:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI Trzciana wieś strona południowa
22.10 od godz. 8:00 do 9:30


Grobla koło Remizy kierunek Grobla 51
22.10 od godz. 8:00 do 14:00


MIEJSCOWOŚCI Trzciana wieś strona południowa
22.10 od godz. 13:30 do 15:00


powiat brzeski

Rudy Rysie - Gospodarstwo rybne.
18.10 od godz. 8:00 do 17:00


Borzęcin - od Ośrodka Zdrowia w kierunku stadionu w Borzęcinie Górnym.
18.10 od godz. 8:00 do 17:00


MIEJSCOWOŚCI Żerków: Granice
19.10 od godz. 8:00 do 15:00


MIEJSCOWOŚCI Żerków: Zagórze
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


Łazy.
22.10 od godz. 8:00 do 17:00


Iwkowa, od Ośrodka Zdrowia po Remize, Campingi
22.10 od godz. 9:00 do 14:00


powiat chrzanowski

Gmina Chrzanów, Chrzanów ul. Śląska 6, 8, 20, 22, 22A
18.10 od godz. 7:00 do 14:00


Chrzanów ulice Śląska 3, 1B, 1 oraz Śląska 5
18.10 od godz. 7:00 do 14:00


Gmina Wolbrom: m. Gołaczewy
18.10 od godz. 7:00 do 13:00


Podlesice gmina Charsznica
19.10 od godz. 7:00 do 13:00


Podlesice gmina Wolbrom
20.10 od godz. 7:00 do 13:00


Wolbrom ulica: Garbarska
21.10 od godz. 8:00 do 16:00


Trzebinia, ul. Młoszowska Garaże
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Charsznica: m. Podlesice
22.10 od godz. 7:00 do 17:00


powiat dąbrowski

Radwan - od strony Sutkowa oraz Sutków od strony Radwana.
20.10 od godz. 9:00 do 13:00


Smęgorzów - środek miejscowości - okolice kościoła i szkoły podstawowej.
22.10 od godz. 9:00 do 14:00


powiat gorlicki

w Gorlicach. ulica Ściegiennego. Kort tenisowy, zasilany ze złącza nr 1847
18.10 od godz. 7:00 do 14:00


w miejscowości Łużna, od Podlesia przy drodze do Moszczenicy, budynki numer 940, 941 i okoliczne.
19.10 od godz. 7:00 do 12:00


w Gorlicach, ulica Blich, za ogródkami, działki numery 1143/9, 1143/7,
21.10 od godz. 10:00 do 16:00


w miejscowości Stróżówka od granicy z ulicą Wspólną w kierunku Leśniczówki, Garbacz.
22.10 od godz. 9:00 do 14:00


powiat krakowski

Czernichów ulica Franciszka Stefnczyka 4, 6, Rynek (były bud.204), Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia, przepompownia za szkołą i okolice
18.10 od godz. 8:00 do 15:00


Wilków w stronę Kocmyrzowa, sklepu
18.10 od godz. 8:00 do 16:00


Rudno Górne obwód kierunek wieś
18.10 od godz. 8:00 do 16:00


Burów 109 i 140
18.10 od godz. 8:00 do 11:00


Nawojowa Góra ulica Lipowa, Białka, Krakowska, Zastudnie
18.10 od godz. 8:00 do 14:00


Sanka od strony Zalasu
18.10 od godz. 8:00 do 14:00


Bibice: ulica Krótka, ul. Kościuszki od 20 do 50 i od 63 do 151
19.10 od godz. 7:30 do 14:00


Wola Radziszowska ulica Skawińska 54 i 58 do 84, Torowa 23 do 39.
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


Maszków ul. Zamoście, ul. Prosta, droga w kierunku Wilczkowic
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


Jerzmanowice ulica Jana Pawła II 57, 55 i okolice
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


Miękinia Dzielnica Olkówki
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


Gołyszyn od Barbarki i od Lasek Dworskich, Laski Dworskie 32
20.10 od godz. 7:30 do 14:00


Michałowice ul. Jana Pawła II,
Wola Zachariaszowska ul. Graniczna
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


Jerzmanowice ulica Jurajska 17
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


Michałowice ul. Jana Pawła II, Źródlana
20.10 od godz. 8:00 do 16:00


Tomaszowice ulica Różana
20.10 od godz. 8:00 do 13:00


Miękinia Dzielnica Olkówki
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


Bibice ulica Spacerowa 9 i od 92 do 150, Krótka 7
20.10 od godz. 10:00 do 18:00


Sadowie ul. Widokowa, Pod Kopcem, Stroma, Na Stoku, Wichrowe Wzgórze
21.10 od godz. 8:00 do 16:00


Jaśkowice ulica Krakowska 93 do 137 i 72 do 76, 118
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


Bibice ulica Brzozowa 41 i 43
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


Miękinia 408 i okolice
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


Miłocice V
21.10 od godz. 8:00 do 12:00


Bibice ul. Graniczna, Leszczynowa, Michałowice ,ul. Graniczna, Słoneczna , Jana Pawła II, Wola Zachariaszowska, ul. Graniczna
21.10 od godz. 10:00 do 11:00


Tomaszowice ulica Kolberga od nr 35 do nr 45v
21.10 od godz. 10:00 do 15:00


Krasieniec Stary koło Kapliczki
22.10 od godz. 7:30 do 11:30


Bibice ulica Wichrowe Wzgórza
22.10 od godz. 8:00 do 14:00


Krasieniec Stary Rzeplin
22.10 od godz. 11:00 do 14:30


Kopanka ulica Krótka, Polna 5,7.
23.10 od godz. 8:00 do 10:00


Wołowice: Komalówka, Podedwór i okolice łącznie ze szkołą i przedszkolem
23.10 od godz. 8:00 do 15:00


powiat limanowski

w Limanowej, część ulic: Józefa Marka, Braci Słupskich, Władysława Sikorskiego, Beskidzkiej, oraz część Lipowego, Grunwaldzkiej, wraz z przyległymi
18.10 od godz. 7:00 do 16:00


w części Męciny, od strony Pisarzowej, osiedla: Podlesie, Zakrętek, Paszkowiec, i okoliczne
18.10 od godz. 7:00 do 16:00


w Pisarzowej, osiedla: Wojtulakówka, Tobiaszówka, Sołtysostwo, Ciułówka, Bujakówka, Na Górze, i okoliczne
18.10 od godz. 7:00 do 16:00


w części miejscowości Lubomierz, osiedle Cyrkowe
18.10 od godz. 9:00 do 14:00


w części miejscowości Przyszowa, osiedla: Zagórze, Zamek, Ubocz, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
19.10 od godz. 7:00 do 9:00


w części Przyszowej i Kaniny, osiedla: Wieś, Berdychów, Buczki, Podkanina, Dębiny, Połaniec, Kierków, Za Gościńcem, i okoliczne
19.10 od godz. 8:00 do 10:00


w miejscowości Tymbark, przysiółki Podwiesiołki, Smagówka oraz Pod Kuligiem.
19.10 od godz. 8:00 do 15:00


w części Przyszowej i Kaniny, osiedla: Wieś, Berdychów, Buczki, Podkanina, Dębiny, Połaniec, Kierków, Za Gościńcem, i okoliczne
19.10 od godz. 17:00 do 19:00


w części miejscowości Przyszowa, osiedla: Zagórze, Zamek, Ubocz, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
19.10 od godz. 17:00 do 19:00


w części Przyszowej i Kaniny, osiedla: Buczki, Podkanina, Dębiny, Kierków, Wieś, Berdychów, Za Gościńcem, Połaniec, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
20.10 od godz. 7:00 do 9:00


w miejscowości Męcina, okolice Kościoła.
20.10 od godz. 8:00 do 15:00


w części Przyszowej, osiedla: Kierków, Centrum, Wieś, w kierunku Podpiekło, Zagórze, Zalas,
20.10 od godz. 8:00 do 10:00


w części Przyszowej i Kaniny, osiedla: Buczki, Podkanina, Dębiny, Kierków, Wieś, Berdychów, Za Gościńcem, Połaniec, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
20.10 od godz. 17:00 do 19:00


w części miejscowości Przyszowa, osiedla: Zagórze, Zamek, Ubocz, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
20.10 od godz. 17:00 do 19:00


w części Przyszowej, osiedla: Kierków, Centrum, Wieś, w kierunku Podpiekło, Zagórze, Zalas,
20.10 od godz. 17:00 do 18:00


w części Limanowej, część ulic: Jabłonieckiej, Wiejskiej, Walecznych, Kościuszki, Agrestowej, Tytusa Czyżewskiego, i okoliczne, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
21.10 od godz. 7:00 do 9:00


w części Przyszowej, osiedle Wieś w kierunku Podpiekło, Zalas, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
21.10 od godz. 7:00 do 9:00


w części Przyszowej, Kaniny, Wysokiego, osiedla: Buczki, Podkanina, Dębina, Za Gościńcem, Kierków, Wieś, Berdychów, Ubocz, Zagórze, Zamek, Zagórze, Wieś, Centrum, Zalas, Pod Piekłem, i okoliczne
21.10 od godz. 8:00 do 10:00


w części Przyszowej i Kaniny, osiedla: Za Gościńcem, Kierków, Pagórki
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


w części miejscowości Szczyrzyc, Raciborzany, osiedle Gruszów.
21.10 od godz. 8:00 do 12:00


w części Limanowej, od strony Mordarki, ulice: Matki Boskiej Bolesnej, Polna, Bystra, Akacjowa, Księdza Jana Rachwała. Klonowa, Jana Kasprowicza, Łąkowa, Gajowa, i okoliczne
21.10 od godz. 9:00 do 10:00


w części Przyszowej, Kaniny, Wysokiego, osiedla: Buczki, Podkanina, Dębina, Za Gościńcem, Kierków, Wieś, Berdychów, Ubocz, Zagórze, Zamek, Zagórze, Wieś, Centrum, Zalas, Pod Piekłem, i okoliczne
21.10 od godz. 16:00 do 18:00


w części Limanowej, od strony Mordarki, ulice: Matki Boskiej Bolesnej, Polna, Bystra, Akacjowa, Księdza Jana Rachwała. Klonowa, Jana Kasprowicza, Łąkowa, Gajowa, i okoliczne
21.10 od godz. 17:00 do 19:00


w części Przyszowej, osiedle Wieś w kierunku Podpiekło, Zalas, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
21.10 od godz. 17:00 do 19:00


w części Limanowej, część ulic: Jabłonieckiej, Wiejskiej, Walecznych, Kościuszki, Agrestowej, Tytusa Czyżewskiego, i okoliczne, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
21.10 od godz. 18:00 do 20:00


w części miejscowości Przyszowa, osiedle Kierków i okolice, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
22.10 od godz. 7:00 do 8:00


w części miejscowości Przyszowa, Kanina, osiedla: Kierków, Ubocz, Zagórze, Zamek, Wieś, Berdychów, Buczki, Podkanina, Dębiny, Połaniec, Za Gościńcem, i okoliczne
22.10 od godz. 8:00 do 10:00


w części miejscowości Przyszowa, Kanina, osiedla: Kierków, Ubocz, Zagórze, Zamek, Wieś, Berdychów, Buczki, Podkanina, Dębiny, Połaniec, Za Gościńcem, i okoliczne
22.10 od godz. 16:00 do 18:00


w części miejscowości Przyszowa, osiedle Kierków i okolice, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
22.10 od godz. 17:00 do 18:00


w części miejscowości Rupniów, od strony miejscowości Nowe Rybie, okolice osiedli: Bednarki, Sowińskie
23.10 od godz. 8:00 do 16:00


powiat myślenicki

Pcim Łuczany kierunek Myślenice, centrum Pcimia oraz stacje obce 32991 Pcim Spyrka, 33839 Pcim Spyrka, 33110 Pcim Komex
18.10 od godz. 8:00 do 17:00


Krzyszkowice I koło Bugaja kierunek Zakopianka, centrum Krzyszkowic
18.10 od godz. 8:00 do 11:00


Siepraw ulica Anieli Salawy 180 , 182 , 184 , 186 , 188 , 190 , 192
19.10 od godz. 8:00 do 11:00


Trzemeśnia za rzekę w kierunku Łęk , Poręby
19.10 od godz. 9:00 do 13:00


Krzyszkowice kierunek Bugaj, wzdłuż Zakopianki
20.10 od godz. 8:00 do 17:00


Głogoczów w kierunku Krzyszkowic, nad stację transformatorową
20.10 od godz. 8:00 do 14:30


Siepraw ulica Parkowa od stacji transformatorowej po obu stronach drogi w kierunku Olszowic
20.10 od godz. 8:00 do 11:00


Glichów od Dworu do kamieniarza
20.10 od godz. 11:00 do 15:00


Siepraw ulica Księdza Przytockiego od ulicy Jana Pawła 2 do ulicy Mostowej, ulica Zielona, ulica Jana Pawła 2
21.10 od godz. 7:30 do 14:00


Krzywaczka kierunek Bęczarka
21.10 od godz. 8:00 do 17:00


Zawada koło Szkoły kierunek Polanka
21.10 od godz. 9:00 do 12:00


Pcim kierunek Elektromontaż
22.10 od godz. 7:30 do 14:00


Pcim kierunek Raba, ośrodek zdrowia, przedszkole
22.10 od godz. 7:30 do 8:30


Krzyszkowice koło Restauracji Krakowiacy i Górale w kierunku centrum Krzyszkowic
22.10 od godz. 8:00 do 14:00


Pcim kierunek Raba, ośrodek zdrowia, przedszkole
22.10 od godz. 13:00 do 14:00


powiat nowosądecki

w części miejscowości Bilsko, Łososina Dolna od strony miejscowości Łęki, Łęki od strony Łososiny Dolnej, przysiółki: Równia, Cichawa
18.10 od godz. 7:30 do 12:00


w części miejscowości Bilsko, , od strony Łososiny, Michalczowej, przysiółki: Zawodzie, Wiśnicz, Biała, Rożnówka, Cichawa.
18.10 od godz. 7:30 do 12:00


część miejscowości Bilsko, przysiółki: Brzezie, Puste, Wiśnicz

18.10 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Cieniawa, przysiółek Podpołudnie, od stacji transformatorowej. w dół, w kierunku lasu.
18.10 od godz. 9:00 do 14:30


w części miejscowości Rożnów, od strony Witowic , przysiółki Gierowa, Folwark, Zagórze, i okoliczne
19.10 od godz. 7:30 do 17:00


w miejscowości Witowice Dolne i Górne, przysiółki: Cisowiec, Równice, Łazy, Dział, Podlesie, Krzyżówka, Za potokiem, Zawodzie, Nowa Wieś, i okoliczne
19.10 od godz. 7:30 do 17:00


w miejscowości Polany, odbiorcy zasilanie ze złączy kablowych numer 1522 i 2391, okolice budynku numer 46.
19.10 od godz. 8:00 do 15:00


część miejscowości Biczyce Górne, od strony Trzetrzewiny i Biczyc Dolnych, przysiółek Podlesie
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Cieniawa przysiółek Ząbry w kierunku Ptaszkowej.
19.10 od godz. 8:00 do 12:00


w miejscowości Cieniawa przysiółek Podpołudnie, domy od stacji transformatorowej w kierunku Ząbry.
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


część miejscowości Zabrzeż, koniec miejscowości.
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Grybów ulica Grunwaldzka budynki numer 35 i 37.
19.10 od godz. 8:00 do 13:00


w Wierchomli Wielkiej, część środkowa miejscowości
19.10 od godz. 8:00 do 13:00


w Grybowie, ulica Równie, budynki numer 8 i 78.
20.10 od godz. 8:00 do 15:00


w Piwnicznej Zdroju, przysiółek Obidza.
20.10 od godz. 8:00 do 13:00


część miejscowości Chełmiec ulice: Leśna, od strony: Podgórskiej, Batalionów Chłopskich, Podgórska, Węgrzynek oraz Batalionów Chłopskich, od strony Leśnej wraz z przyległymi.
21.10 od godz. 8:00 do 13:00


w miejscowości Korzenna, osiedle Teluszowa
21.10 od godz. 8:30 do 11:00


w miejscowości Muszyna, ulica Leśna, budynek numer 10F
21.10 od godz. 9:00 do 15:00


w miejscowości Korzenna, - w kierunku Kościoła, Piekarni i Stadionu.
21.10 od godz. 11:30 do 14:00


część miejscowości Frycowa, od skrzyżowania z ulicą Graniczną do Drogi Krajowej 75 wraz z odgałęzieniami, osiedla Pustka, Ziajówka, Lelitówka, Kowalikówka, Światkowskówka, Osiedle i okoliczne.
22.10 od godz. 6:00 do 8:00


część miejscowości Mystków, przysiółki: Góra, Dębina, w stronę centrum i Nowego Sącza
22.10 od godz. 7:00 do 11:00


w miejscowościach: Korzenna, Trzycierz, Podtrzycierz - budynki w kierunku Trzycierza i centrum Korzennej
22.10 od godz. 8:30 do 11:00


w miejscowości Korzenna - Świegocin , oraz Korzenna, budynki w kierunku Szkoły
22.10 od godz. 11:30 do 14:00


część miejscowości Frycowa, od skrzyżowania z ulicą Graniczną do Drogi Krajowej 75 wraz z odgałęzieniami, osiedla Pustka, Ziajówka, Lelitówka, Kowalikówka, Światkowskówka, Osiedle i okoliczne.
22.10 od godz. 14:00 do 16:00


powiat nowotarski

w Spytkowicach, osiedla: Drągówka, Cechówka, Pieczygrochówka, okolice Skalniaka
18.10 od godz. 8:30 do 14:30


w Nowym Targu, ulica Grel budynki, od ulicy Świętej Anny do Zakopianki.
19.10 od godz. 8:30 do 15:00


w miejscowości Podszkle, przysiółki Markówka i Czerniakówka oraz okolice.
19.10 od godz. 9:00 do 12:00


cześć miejscowości Szaflary, od skrzyżowania Drogi Krajowej 47 z ulicą Suskiego obok PSB Profi w kierunku Rynku oraz w stronę miejscowości Bór, okolice Kościoła, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania.

20.10 od godz. 7:30 do 8:00


Szaflary, cała miejscowość.
20.10 od godz. 8:00 do 9:00


w Lipnicy Wielkiej, przysiółek Madejówka, okolice Szkoły, Składu Budowlanego, Apteki oraz budynki w kierunku stadionu.
20.10 od godz. 8:30 do 15:00


w miejscowości Huba, budynki numer 25, 40, 37, 66, 70, 72, 74, 78, 129, 133, 135.
20.10 od godz. 10:00 do 12:00


Szaflary, cała miejscowość.
20.10 od godz. 17:00 do 18:00


cześć miejscowości Szaflary, od skrzyżowania Drogi Krajowej 47 z ulicą Suskiego obok PSB Profi w kierunku Rynku oraz w stronę miejscowości Bór, okolice Kościoła, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania.

20.10 od godz. 18:30 do 19:00


w Lipnicy Wielkiej, przysiółek Madejówka, okolice Szkoły, Składu Budowlanego, Apteki oraz budynki w kierunku stadionu.
21.10 od godz. 8:30 do 15:00


w Rabce Zdrój, ulice: Jana Pawła II, okolice Liceum, Parkingu Autobusowego.
21.10 od godz. 9:00 do 15:00


w miejscowości Klikuszowa budynki od numeru 92 do155 oraz od 163 do 174D.
21.10 od godz. 10:00 do 12:30


w części Szaflar, ulica Pod Górą, budynki od numeru 26 do budynków na ulicy Kaczorowskiego, w kierunku miejscowości Bór
22.10 od godz. 8:00 do 18:00


powiat olkuski

Olkusz ul. Sikorka 51 SUPERDREW
20.10 od godz. 8:00 do 16:00


Bogucin Duży firma BUTELX
21.10 od godz. 6:00 do 14:00


powiat oświęcimski

Witkowice ulica Widokowa ,Malinowa.

18.10 od godz. 8:00 do 16:00


Jawiszowice ulica Aleja Dworska.
19.10 od godz. 9:00 do 12:00


Osiek ulica Leśna 5, 7.
20.10 od godz. 8:00 do 15:00


powiat suski

w Bystrej Podhalańskiej, osiedla Jaskółkowa Dolna, okolice Domu Weselnego oraz Zakładu Przemysłowego Gałka
18.10 od godz. 8:30 do 14:00


Budzów Centrum w okolicach Kościoła, kioski, budynek numer 656, ZK-BBZ638354.
20.10 od godz. 9:00 do 13:00


Budzów osiedle Rojkówka, Madziarówka, okolice Kościoła, kioski.
20.10 od godz. 9:00 do 10:00


Budzów osiedle Rojkówka, Madziarówka, okolice Kościoła, kioski.
20.10 od godz. 18:30 do 19:30


w miejscowości Jordanów, rola Kowalowa, ulica Przemysłowa.
21.10 od godz. 8:30 do 14:30


Budzów osiedle Parykówka Dolna, Partykówka Górna, Zagrodówka, Burligówka, Lenikówka.
21.10 od godz. 9:00 do 19:30


w miejscowości Toporzysko, rola Targoszowa.
22.10 od godz. 8:30 do 14:00


Budzów osiedle Parykowo.
22.10 od godz. 9:00 do 19:30


Budzów osiedle Hubówka, Szkoła Podstawowa numer 2.
22.10 od godz. 11:00 do 16:00


Budzów osiedle Hubówka, Szkoła Podstawowa numer 2.
22.10 od godz. 11:00 do 16:00


Stryszawa osiedle Spyrkówka
23.10 od godz. 8:00 do 13:00


powiat tarnowski

Jastrzębia przysiółek Budzyń
19.10 od godz. 8:00 do 12:00


Rychwałd koło Kościoła
19.10 od godz. 8:00 do 15:00


Kąśna Górna oraz Kąśna Dolna odbiorcy na granicy miejscowości.
19.10 od godz. 11:00 do 15:00


Turza centrum miejscowości oraz mieszalnia pasz
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


Pleśna koło stacji kolejowej, cmentarza, Gądówki
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


Wola Radłowska - od szkoły w kierunku Radłowa i w kierunku Błonia.
21.10 od godz. 9:00 do 14:00


Pogórska Wola osiedle koło kurnika
22.10 od godz. 9:00 do 13:00


Lisia Góra - ul. Długa, Mielecka, Zagumnie, Szkolna, UNOPOL oraz Lisia Góra SKR TRAK5046.
22.10 od godz. 9:00 do 14:00


Ładna od Koscioła do Szkoły
23.10 od godz. 8:00 do 15:00


powiat tatrzański

w miejscowości Biały Dunajec, ulica Jana Pawła II budynki od numeru 303a do 319.
18.10 od godz. 8:00 do 11:30


w Zakopanym, ulica Walowa Góra, budynki od numeru 2 do 15.
18.10 od godz. 9:00 do 13:00


Kościelisko, cała miejscowość, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania.
19.10 od godz. 7:30 do 8:30


w miejscowości Kościelisko, ulica Śmiechówka wraz z odgałęzieniami oraz okolice 1050 Apartments i Apartamentów Królewska 77.
19.10 od godz. 8:30 do 18:00


w Zakopanym, ulica Na Wilcznik numery 5, 5a 11a, 11b
19.10 od godz. 9:00 do 13:00


Kościelisko, cała miejscowość, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania.
19.10 od godz. 18:00 do 19:00


Zakopanym, ulica Partyzantów numer 9 oraz Modrzejewskiej od 2 do 8A.
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


w miejscowości Biały Dunajec ulica Jana Pawła II od numeru 83 do 115.
20.10 od godz. 9:00 do 14:00


w miejscowości Nowe Bystre, budynki od numeru 113 do 130.
20.10 od godz. 11:00 do 15:00


w miejscowości Rzepiska, osiedle Potok Grocholów
21.10 od godz. 8:30 do 11:00


w miejscowości Rzepiska, osiedle Potok Grochołów, budynki od numeru 1 do 27
21.10 od godz. 8:30 do 16:00


w Kościelisku, ulica Salamandra budynek numer 42.
21.10 od godz. 9:00 do 13:00


w Zakopanym, ulica Chabówka budynki od numeru 7 do 24.
22.10 od godz. 8:00 do 15:00


w Zakopanym ulica Makuszyńskiego numery parzyste od 16 do 20 oraz ulica Grunwaldzka numery nr 25a, 25b.
22.10 od godz. 9:00 do 13:00


w Zakopanym, ulica Szymaszkowa, budynki 3A, 3B, 2A wraz z sąsiednimi oraz okolice wyciągu.
22.10 od godz. 10:00 do 15:00


powiat wadowicki

Tomice ulica Wadowicka od Floriańskiej do okolic Urzędu Gminy Tomice, Radosna , Floriańska do numeru 27 i 18, Ogrodowa do numeru 8, Dworska do numeru 8, Morelowa, Wesoła, Starowiejska od Miłej do numeru 29 i 52, ul. Sadowa
18.10 od godz. 8:30 do 13:00


Sułkowice ulica Racławicka.
19.10 od godz. 8:00 do 13:00


Targanice osiedle Świerkowe.
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


Dąbrówka numery 124, 163, 138, 160, 215, 43, 184, 159, 231, 196, 131, 33, 175, 56, 62, 57, 205, 182, 44, 48, 51, 229, 41, 39, 190, 88, 137, 204, 93, 96, 98, 118,15, 18, 20, 221, 21, 35, 24, 26, 28, 121, 14, 9, 12, 10, 173, 187, 211, 6, 143, 232, 145, 183, 220, 147, 177, 209, 233, 225, 149, 206. Stryszów numery 589, 2, 6, 588, 408, 668, 615, 679, 409, 649;

19.10 od godz. 9:00 do 11:00


Dąbrówka numery 124, 163, 138, 160, 215, 43, 184, 159, 231, 196, 131, 33, 175, 56, 62, 57, 205, 182, 44, 48, 51, 229, 41, 39, 190, 88, 137, 204, 93, 96, 98, 118,15, 18, 20, 221, 21, 35, 24, 26, 28, 121, 14, 9, 12, 10, 173, 187, 211, 6, 143, 232, 145, 183, 220, 147, 177, 209, 233, 225, 149, 206. Stryszów numery 589, 2, 6, 588, 408, 668, 615, 679, 409, 649;

19.10 od godz. 14:30 do 16:30


Ryczów ulica Brzozowa, Słoneczna, Jutrzenki.
20.10 od godz. 7:30 do 9:00


Ryczów ulica Słoneczna, Jutrzenki, Starowiejska, Kwiatowa, Tęczowa, Piwna, Sienna, Brzegowa
20.10 od godz. 7:30 do 9:00


Tomice ulica Kwiatowa, Krokusowa,Makowa, Spokojna, Irysowa, Floriańska od numeru 22 do106 i 155, Kościelna, Kalinowa, Różana, Pogodna od numeru 9 do 13, Starowiejska od 54 do ulicy Floriańskiej wraz z Hydrofonią przy Starowiejskiej.
20.10 od godz. 8:30 do 13:00


Ryczów ulica Brzozowa, Słoneczna, Jutrzenki.
20.10 od godz. 13:00 do 15:00


Ryczów ulica Słoneczna, Jutrzenki, Starowiejska, Kwiatowa, Tęczowa, Piwna, Sienna, Brzegowa
20.10 od godz. 13:00 do 15:00


Tomice ulica Wadowicka od numeru 53 do Delikatesów Centrum 73 i dalej 36, Długa 2, 4, Spacerowa, Osiedlowa,
Polna 1, 9, 11, Podlesie 9, 11.

21.10 od godz. 7:30 do 15:30


Izdebnik ulica Podleszcze, Ogrodowa, Kobyłówka, Spacerowa od Podleszcze do numeru 116, Nad Stawami od Podleszcze do numeru 28, 98.
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


Roków okolice numeru 1, ZK-8845.
21.10 od godz. 8:30 do 14:00


Wadowice ulica Zaskawie, Baśniowa, Jasna. Klecza Dolna numery 106A, 105, 107, 108A, 325, 327, 111, 118, 307, 112, 116H, 284A, 116L, 115, 114.
21.10 od godz. 11:00 do 13:00


Tomice ulica Strażacka, Dworska od Strażackiej i numeru 20 do przejazdu kolejowego w okolicy numeru 55.
22.10 od godz. 7:30 do 15:30


Ryczów ulica Oświęcimska, Parkowa, Szkolna, Kręta, Krótka, Starowiejska nr 1 i 6, Spokojna, Sportowa. Księdza Kani, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Krakowska.

22.10 od godz. 7:30 do 9:00


Brody numery 609, 389, 550A, 384, 381, 493, 693, 385, 375, 713. Lanckorona ulica Kalwaryjska od Brodów do numerów 121, 136, 3 Maja od Brodów do numerów 62, 69.
22.10 od godz. 8:00 do 14:00


Kalwaria Zebrzydowska ulica Batalionów Chłopskich numery 2, 4, 24, Mickiewicza numery 22, 20, 18, 16C, 31, 61, 33A.
22.10 od godz. 9:00 do 11:00


Ryczów ulica Oświęcimska, Parkowa, Szkolna, Kręta, Krótka, Starowiejska nr 1 i 6, Spokojna, Sportowa. Księdza Kani, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Krakowska.

22.10 od godz. 15:00 do 17:00


powiat wielicki

Zręczyce III od stacji 3794 w kierunku Dworu
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


Mała Wieś w kierunku Sułkowa, Węgrzce Wielkie w kierunku Ochmanowa
19.10 od godz. 8:00 do 16:00


Wieliczka Wieliczka ul. Szpitalna, Górsko, Jana Kilińskiego, część ul. Kopernika, część ul. Zamkowej
20.10 od godz. 8:00 do 16:00


Mietniów w kierunku Pawlikowic, część miejscowości Pawlikowice
21.10 od godz. 9:00 do 14:00


Jaroszówka w kierunku miejscowości Kobylec, Marszowice, Wieniec
22.10 od godz. 7:00 do 8:00


Jaroszówka w kierunku miejscowości Wieniec, Klęczana, część miejscowości Nieznanowice
22.10 od godz. 8:00 do 15:00


Jaroszówka w kierunku miejscowości Kobylec, Marszowice, Wieniec
22.10 od godz. 15:00 do 16:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Dopłaty do cen energii

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie