https://gazetakrakowska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Brzeszcze. Kierowca wozu strażackiego zjechał do rowu, by uratować życie 56-latce w tico

Sławomir Bromboszcz
Policjanci ustalili dokładne okoliczności groźnie wyglądającej kolizji z udziałem wozu strażackiego, do której doszło w poniedziałek o godzinie 20.30 na ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach. Sześciu strażaków trafiło na obserwację do szpitala.

Sprawcą kolizji okazała się 56-letnia mieszkanka Brzeszcz kierując tico, która na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas jezdni. Z przeciwnego kierunku jechał wóz Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, którego kierowca, by uniknąć uderzenia w daewoo, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie wywrócił się na bok.

- Wozem strażackim na sygnałach, do zgłoszonego pożaru w Jawiszowicach jechało sześciu strażaków - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy policji w Oświęcimiu.

Zostali oni przewiezieni do szpitala, gdzie po badaniach okazało się, że trzech z nich doznało niegroźnych potłuczeń. Zgłoszenie na które jechali strażacy z Oświęcimia przejęli strażacy Ochotnicy z Jawiszowic.

Brzeszcze. Wypadek wozu strażackiego. Jechali do pożaru. Sześciu strażaków w szpitalu [ZDJĘCIA]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

O
Odszkodowanie

Kancelaria z 13 letnim doświadczeniem wywalczy najwyższe możliwe odszkodowanie. Proszę o kontakt osoby poszkodowane [email protected]

I
IO

I teraz kierowca strażaków do ukarania i kierowca tico do ukarania. Tico za poślizg, strażak za niezachowanie szczególnych środków ostrożności podczas jazdy na sygnałach. Tylko sop może bezkarnie szaleć

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska