
UDZIAŁOWIEC WIĘKSZOŚCIOWY
Od 2004 roku Comarch miał 49 proc. udziałów w MKS Cracovia SSA. W grudniu 2011 r., decyzją walnego zgromadzenia spółki, Comarch dostał zielone światło na to, by zostać udziałowcem większościowym. Do 2014 roku odbyła się skokowo dokapitalizacja Cracovii. Obecnie udziały Comarchu to 66,11 proc.

2012. SPADLI, JUŻ NAPRAWDĘ
Spadli, a przesądzone zostało to w przegranych (0:1) derbach Krakowa przy Reymonta. To 30 kwietnia 2012 r. na stadionie Wisły z głośników popłynęło „Time to say goodbye”. Trenerzy w tamtym sezonie? Na początku Jurij Szatałow, potem Dariusz Pasieka, a pierwszą i jedyną degradację w erze Comarchu firmował Tomasz Kafarski.

KAPI, KAPI, SUPERSTAR. ZA PIĄTKA TEŻ MILIONY
Pierwszym piłkarzem, który jako zawodnik comarchowej Cracovii zagrał w reprezentacji Polski i nawet pojechał na mistrzostwa świata, był Piotr Giza. Ale to Bartosz Kapustka (na zdjęciu) zrobił furorę, jako 19-latek zebrał świetne recenzje po występach na Euro 2016.
Krakowski klub nie czekał z wytransferowaniem błyskotliwego pomocnika, skorzystał z oferty Leicester City. "Pasy" zarobiły ok. 5 mln euro, to transferowy rekord Cracovii.
Dwa lata później przyszedł kolejny gruby transfer - włoska Genoa zapłaciła za Krzysztofa Piątka ponad 4 mln euro.

DRUŻYNA NIE NA PODIUM. POZIOM MAX: 4. MIEJSCE
Z 20 dotychczasowych "comarchowych" sezonów 17 Cracovia spędziła w ekstraklasie. Ani raz nie zdołała zająć miejsca na podium. Trzykrotnie zajmowała 4. miejsca - dokonała tego w sezonie 2006/2007 drużyna trenera Stefana Majewskiego, w 2015/2016 zespół Jacka Zielińskiego i w kampanii 2018/2019 ekipa Michała Probierza.
Standardem był jednak środek tabeli, w kilku sezonach walka o utrzymanie.