Finał Top Model 2018. W poniedziałek, 26 listopada zakończył się 7 sezon wielkiego telewizyjnego show Top Model Polska. Kto wygrał? W finale zmierzyli się ze sobą Ania Markowska z Krakowa, Katarzyna Szklarczyk z małopolskiego Bukowna, oraz Hubert Gromadzki. Kto wygrał finał Top Model 2018? Sprawdź wyniki!

Finał Top Model 2018. Kto wygrał? Katarzyna Szklarczyk z Małopolski wygrała finał Top Model! [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Finał Top Model 2018 w TVN

Finał programu „Top Model” na żywo z udziałem gwiazd odbył się w poniedziałek, 26 listopada. W finałowym odcinku na żywo, trójka uczestników zawalczyła o wygraną w programie. Zwycięzca otrzymał kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w jednym z najbardziej popularnych magazynów.

Odcinek finałowy był prawdziwym modowym show! Widzowie obejrzą uczestników w trzech pokazach wiodących polskich projektantów - Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki i Brzozowski. Po raz pierwszy w historii programu oprawę muzyczną pokazów stworzyły śpiewające na żywo gwiazdy - wystąpili Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox. Wydarzenie poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. Widzowie, w głosowaniu smsowym, wyłonili zwycięzcę „Top Model”!

Top Model 7 - finał 26.11.2018 - wyniki, kto wygrał?

W finale Top Model znalazła się trójka najlepszych uczestników: Ania Markowska z Krakowa, Katarzyna Szklarczyk z małopolskiego Bukowna oraz Hubert Gromadzki z Podkarpacia. Kto wygrał?

Kim jest Ania Markowska, finalistka Top Model 2018?

Ania Markowska pochodzi z Krakowa. Teraz mieszka w Warszawie. Ukończyła architekturę wnętrz i przestrzeni na jednej z krakowskich uczelni wyższych. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Krakowa.

Ma bardzo dobre wymiary jak na modelkę. Przy wzroście 174 cm ma 88 cm w biuście, 61 w pasie i 88 cm w biodrach. W programie była wielokrotnie doceniania zarówno przez jurorów, jak i znakomitych fotografów z całego świata.

Co robisz gdy jest Ci smutno? Gdy jest mi smutno, staram się przede wszystkim szybko pozbyć się złych myśli, zająć czas czymś przyjemnym co da mi nawet małą radość, czasami jest to po prostu upieczenie ciasta dla rodziny lub dłuższy spacer z moim ukochanym psem.

Co jest twoją pasją? Nie mogę nie wspomnieć w pierwszej kolejności o modelingu, gdy miałam około 16 lat, nic się dla mnie nie liczyło poza pracą i robieniem kolejnych sesji i zleceń... tak mi się podobało że nawet zapominałam brać za to wynagrodzenia, mimo że mi się należało za wykonywaną często bardzo ciężką pracę na planie... hahaha

Niewątpliwie moje ukochane miejsce na świecie i pasja, która się z nim wiąże to stadnina "Stary Młyn" pod Krakowem, koza Malwina, dwa koty, psy, konie, łąki, sport... wówczas nic więcej mi do szczęścia nie było potrzebne.

Zostając w duchu sportu, trenowałam również Muay Thai w Krakowskim klubie sportowym, swego czasu chodziłam na salę dwa razy dziennie, teraz po dłuższej przerwie wróciłam do tego i nadrabiam zaległości na Warszawskiej Legii, co można podglądać na bieżąco na moim Instagramie - czytamy na oficjalnej stronie programu Top Model TVN.

FINAŁ TOP MODEL 2018. Kto wygrał. Top Model WYNIKI

  • 1 miejsce - Katarzyna Szklarczyk
  • 2 miejsce - Hubert Gromadzki
  • 3 miejsce - Ania Markowska

Wideo: Top Model - sesja zdjęciowa z Marcinem Tyszką

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

KONIECZNIE SPRAWDŹ: