Galeria Bronowice już z wiechą [ZOBACZ ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

PB

Budowana w okolicach Ronda Ofiar Katynia Galeria Bronowice to prawdziwy kolos. Budowla w piątek zyskała wiechę, którą umieszczono w jej najwyższym punkcie. Honorowym gościem uroczystości był prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Kraków w budowie - zobacz galerię krakowskich inwestycji

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze

Wideo

polecane: Flesz: Koniec świata jest blisko? Kilka już za nami...

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.05.2013, 18:59

ludzie,zrozumcie- bezrobocie to piękna sprawa dla bogatych-mogą dzieki bezrobociu miec prawie darmowa siłe roboczą i będą JEDSZCze bogatsi.A już na pewno nie jest ono zmartwieniem rządu.Nawet powiedziałbym z epotrzebna jest im taka armia bezrobotnych...źle gadam?

15.04.2013, 03:47

Kolejny obóz pracy za psie pieniądze a firmy takie bogate

13.04.2013, 19:10

sklepy wielkopowierzchniowe sa z podatkow praktycznie zwolnione. zarobia tam tylko kasierki po tysiaku na umowe zlecenie. piekny dobrobyt dla miasta. brawo.

13.04.2013, 19:07

sklepy wielkopowierzchniowe sa zwolnione praktycznie z podatkow. przejrzyj na oczy czlowieku.

13.04.2013, 09:42

to tyle

13.04.2013, 05:49

z tego maja byc podatki dla miasta- chyba nie male , ale z drugiej strony czy naprawde potrzebna jeszcze jedna galeria?

12.04.2013, 23:11

Jaki prezydent taka wiecha, k....a

12.04.2013, 23:05

ciekawy jestem, czy fakt że pani Koterba projektowała galerię ma wpływ na skład oficjalnej delegacji. Chyba nie, to by było za proste: robisz projekt, dajesz łapówkę, zostajesz prezydentem (vice), but everybody is happy, so why worry jak zapytał puchatek

12.04.2013, 21:44

Budujemy w Polsce: stadiony, kina (w wersji multi) i galerie handlowe. Likwidujemy: stocznie, cukrownie i małych przedsiębiorców (od handlu po firmy budowlane). Mądrość władz, aż uderza pięścią w łeb...

12.04.2013, 19:19

nigdy zapomnij a po co???? i tak sobie kazdy rade daje... POLak POtrafii...

12.04.2013, 19:12

Pięknie , wspaniale.... teraz czekam kiedy w naszym pięknym kraju
będą powstawać podobnej wielkości zakłady pracy.