https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gorlice, Biecz: będą nowe sale sportowe

(ani)
Trwają prace budowlane przy Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach
Trwają prace budowlane przy Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach Ewa Żarnowska
Tylko w tym roku w Gorlicach i w Bieczu staną dwie sale sportowe przy szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat.

O ile budowa hali sportowej w Bieczu, która będzie pełnić też funkcję widowiskowej, rozpoczęła się w minionym roku i postęp prac jest imponujący, przy Zespole Szkół nr 1 w Gorlicach roboty dopiero się rozpoczęły.

Te będą na pewno bardziej skomplikowane. W Bieczu bowiem hala powstaje od podstaw, w Gorlicach powstanie w miejscu dawnych warsztatów szkolnych, które zgodnie z planem mają być częściowo wyburzone.

Następny etap to roboty budowlane o charakterze przebudowy, to jest: stworzenie jednoprzestrzennej sali, stworzenie sali zajęciowej w części bocznej od strony wschodniej poprzez połączenie istniejących trzech sąsiednich pomieszczeń.

Potem dobudowana zostanie część parterowa budynku łącznika, gdzie mieścić się będą szatnie i sanitariaty. W tym roku wykonany zostanie stan surowy zamknięty, by móc kontynuować prace zimą. Pierwszy etap inwestycji ma zakończyć się w trzecim kwartale tego roku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska