https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Groźny wypadek na drodze w Korzennej. 20-latek walczy o życie [ZDJĘCIA]

Stanisław Śmierciak
W Korzennej wypadł z drogi, dachował i rozbił się opel vetctra, którym podróżowało dwóch 20-latków. Ciężko rannego kierowcę z miejsca wypadku zabrał śmigłowiec sanitarny. Wypadek wydarzył się około godz. 11.40 w poniedziałek 18 maja.

Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected]. Do Twojej dyspozycji są też nasze profile na Facebooku: Mój Reporter Kraków | Gazeta Krakowska

Oficer dyżurny Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu wezwanie pomocy dla dwóch ofiar wypadku drogowego w Korzennej odebrał o godz. 11.41.

Do wypadku doszło blisko granicy miejscowości Korzenna i Trzycierz, na drodze powiatowej Nowy Sącz – Wilczyska. Opel vectra, którym jechało dwóch 20-latków, wypadł z jezdni, wywrócił się na dach i wpadając do przydrożnego rowu uderzył o betonowy przepust. Wrak samochodu zatrzymał się na krzewach.

Na pomoc wysłano 3 jednostki ratownictwa technicznego PSP z Nowego Sącza oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Korzennej. także dwie karetki Sądeckiego pogotowia ratunkowego. Ze względu na bardzo ciężkie urazy, których doznał kierowca opla, wezwano śmigłowiec sanitarny Lotniczego Pogotowi Ratunkowego. To on zabrał 20-latka do jednego ze szpitali specjalistycznych.

20-letni pasażer opla, także poszkodowany w wypadku, został przetransportowany ambulansem pogotowia do Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sącz.

Działania ratownicze strażacy zakończyli około godz. 14.15.

Komentarze 14

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
g69
Ograniczenie jest tam do 90, nie ma terenu zbudowanego, jeśli ktoś ma jakiś problem to zapraszam do dyskusji w realu, nie przez internet..
w
w
Kazdy popelnia bledy nie znam cie ale napewno tez popelnile a ich rodzice sa dobrymi ludźmi a ty nawet szacunku nie masz wiec nie wypowiadaj sie
w
wwf
Nie bądź taki mądry bo cie z tyłu zabraknie ciekawe jak tobie by ci sie coś stało czy by ci było miło jakbys zobaczył takie komentaże lepiej sie niee wypowiadaj
i
ijyfdtrhj
Oby wyszli z tego, to jest teraz najważniejsze szkoda chłopaków
d
dftr
ludzie kazdy popelnia bledy nie ma co ich wyzywac bo naszczescie nie ucierpiały osoby 3...
s
sroka
jak zawsze g****** pierdolenie ludzi , pkoty itp huj to wam daje ze kolesi zwyzywacie itd masz cos do napisania napisz madrze a nie jakies tu przedstawiasz regulaminy ....nie oni pierwsi zapierdalali ..takze niech kazdy ugryzie sie w jezyk zanim cos napisze, bo moze ojciec czy matka czyta jakies durne farmazony ludzi i ja to dobija ....zycze chlopaka duzo zdrowia!
P
Prostownik
'na litość bosko to jest teren zabudowany ograniczenia 60' - Nie pajacuj to nie jest teren zabudowany
w
wwef
z tego co wiem to nie pierwsza taka ich jazda po tej drodze wiec kiedys tak sie musiało skonczyc
jak im nic nie bedzie to może troche rozsądku do głowy nabiorą!!!
!!!!!
Zamiast pisać g****** komentarze może zastanowił byś sie co teraz muszą przeżywać ich rodzice . Popełnili błąd za który przyjdzie im zapłacić wysoką cene może nawet i życia . Dobrze że ty jesteś ideałem i nigdy nie zrobiłeś nic źle !!! Ciekawe jak byś sie czuł gdyby to było twoje dziecko czy też byłbyś taki "mądry" jak teraz. Lepiej im pomożesz modlitwą a nie głupim gadaniem
H
Hau...
Nie pajacuj bo swoim komentarzem pokazujesz, że reprezentujesz sobą nie więcej niż nie jeden "pajac"... Prawda owszem jest jaka jest - droga prosta, szeroka i większość kierowców daje tam po gazie, nie jest to ani mądre ani bezpieczne. Ale nie ma co obrażać ofiar bo swoje odpokutują...Więc zamiast prawić kazania lepiej się pomódl za kierowcę, który walczy o życie bo chłopak jest młody i naprawdę go szkoda. Wypadek będzie dla niego nauczką na całe życie.A czcze gadania zostaw dla siebie.
M
Mrau. . .
Trzeba było nie pajacować dostosować prędkość do warunków panujących na drodze by wypadku nie było teraz płacz! !na litość bosko to jest teren zabudowany ograniczenia 60 a pajace mało który mniej jak 100 jedzie a motorami pod 200 nagminne pchanie się na trzeciego łamania przepisów i oto mamy tego efekty aż strach iść ta droga pieszo sam kiedyś mniej więcej na tym odcinku uciekałem do fosy bo by mnie jakis pajać potrącił praktycznie na prosty drodze tak jest ja sie niedba o bespieczenstwo swoje innych a wydaje sie z pozycji kierowcy jestem bogiem na drodze tyle w temaćie
n
nn
Jeden z Korzennej a drugi z podTrzycierza
O
Ola
czy ci ranni są z Trzycierza? :(
O
Ola
czy ci ranni są z Trzycierza? :(
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska