Hutnik Kraków prowadził z Pogonią, ale w ostatniej chwili stracił wszystko

boch
Abdallah Hafez
Abdallah Hafez Joanna Urbaniec / Polska Press
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2:1 w meczu 4. kolejki II ligi. Gola na wagę zwycięstwa gospodarze zdobyli w doliczonym czasie gry.

Krakowanie, mimo że w poprzednich dwóch, przegranych wyjazdowych meczach stracili aż 9 goli, w Siedlcach zagrali bez kompleksów. W pierwszej połowie, bezbramkowej, to raczej Hutnik był stroną prowadzącą grę. Zaraz po przerwie dobrej okazji dla Pogoni nie wykorzystał Pierzchała (pudło), za to w 58 min radość zapanowała w ekipie gości: po podaniu Krzysztofa Świątka gola zdobył Abdallah Hafez.

Na prowadzeniu krakowianie byli jednak tylko przez 9 minut. Bramkę wbił im Maciej Górski, napastnik z ekstraklasowym doświadczeniem. Pogoń zaczęła łapać wiatr w żagle, w końcówce starała się o zwycięską bramkę. Hutnik też, ale to gospodarze cel osiągnęli, już w doliczonym czasie gry za sprawą Franciszka Wróblewskiego.

Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Hafez 59, 1:1 Górski 67, 2:1 Wróblewski 90+2.
Hutnik: Smug - Olszewski, Stawarczyk, Zając, Antoniak (62 Tetych) - Ozimek, Kędziora, Kieliś, Świątek, Linca - Hafez (70 Sobala).

Hutnik Kraków. Stadion w trakcie remontu. Nowa trybuna w prz...