Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Dwa dośrodkowania Wrześniaka z rzutów rożnych, strzały...

IV liga (13-14 października): relacje, fakty, komentarze. Kolejka niespodzianek

Słomniczanka - Pcimianka 2:6 (1:3)

Dwa dośrodkowania Wrześniaka z rzutów rożnych, strzały Chlebdy (głową) oraz Sane - i po 4 minutach było 0:2! A pod koniec I połowy Wrześniak trafił bezpośrednio z kornera. - Bierność, wielka bierność, nie tylko przy stałych fragmentach. A rywal był dobrze dysponowany i potrafił to wykorzystać - skomentował postawę Słomniczanki jej trener Marcin Dudziński.
- To, co robimy na treningach, przyniosło efekt - cieszył się prowadzący Słomniczankę Mieczysław Będkowski.

Bramki: 0:1 Chlebda 2, 0:2 Sane 4, 1:2 Strona 30, 1:3 Wrześniak 42, 1:4 Michał Banik 48 karny, 1:5 Onwudi 65, 2:5 Warchoł 85 karny, 2:6 Zięba 90.
Słomniczanka: Widawski - Wszołek (46 Chyszczenko), Dębowski (75 Styczeń), Strona, Nowak (43 Jabłoński) - Rojek, Bieszczanin, Warchoł, Sarota (68 Grzyb), Filipek - Kozieł (68 Wątroba).
Pcimianka: Jękot - Sierakowski, Sadio, Pandyra, Kwiecień - Chlebda (80 Skowron), Wrześniak (80 Zięba), Michał Banik, Dąbrowa (51 Czapla), Onwudi - Sane (78 Dziadkowiec).
Sędziował: Jakub Kita (Libiąż). Czerwona kartka: Widawski (43). Widzów: 100.