IV liga, grupa zachodnia (6 maja): Dzień rzutów karnych

Tomasz Bochenek
Tomasz Bochenek
Zaktualizowano 
W niedzielę odbyły się dwa mecze, zamykające 24. kolejkę rozgrywek grupy zachodniej małopolskiej IV ligi. Zwycięstwo w Grabiu odniósł Orzeł Ryczów, z kolei Pcimianka podzieliła się punktami z Unią Oświęcim.

IV liga, grupa zachodnia, mecze niedzielne 24. kolejki

Wiślanka Grabie - Orzeł Ryczów 2:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Drobniak 10 karny, 0:2 Zębala 24, 0:3 Smagło 49, 1:3 Kuligowski 52, 2:3 Kmak 90+4.
Wiślanka: Grabowski - Czajka, Robak, Kuligowski, Leśniak - Partyka, Domoń, Łyduch, Furga, Sala (78 Zegarek) - Kmak.
Orzeł: Kawaler - Pluta (80 Czerwiec), Para, Skwarczeński, A. Pater - Matejko, Drobniak, Gołdowski (46 Smagło), Fall (90 Lisowski), Kowalówka (46 Główczak) - Zębala (65 G. Pater).
Sędziował: Mateusz Brzuchacz (Tarnów). Czerwona kartka: Domoń (9). Żółte kartki: Kuligowski, Zegarek, Kmak - Pluta, A. Pater. Widzów: 300.

Zmierzającą do bramki piłkę Domoń zablokował ręką - w efekcie Wiślanka od 9 minuty grała w osłabieniu, a Orzeł prowadził po wykorzystanym przez Drobniaka (20. gol w sezonie) rzucie karnym.

Pcimianka - Unia Oświęcim 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Ciećko 25 karny, 1:1 Dudzic 66 karny.
Pcimianka: Migdał - Bajak (75 Banik), Silczuk, Czapla, Poniedziałek - Olszanicki, Sadio, Filipek, Ciećko, Luberda - Onwudi.
Unia: Stępień - Pluta, Balon, Skrzypiec, Wilczak - Kaleta (55 Pietraszko), Iwański, B. Ryś (60 Grzywa), Lichota (50 Dudzic), A. Ryś - Praciak.
Sędziował: Krzysztof Tokarczyk (Limanowa). Żółte kartki: Bajak, Czapla, Poniedziałek - Wilczak, Iwański. Widzów: 150.

Pluta zagrał piłkę ręką (- Nie był w stanie tego uniknąć - ocenia trener Unii Jacek Dobrowolski), a w II połowie Bajak sfaulował Skrzypca. Efektem obu tych zdarzeń były rzuty karne, po których padły gole.

..1.Hutnik Kraków...........24...66..99-22
..2.Dalin Myślenice.........24...51...55-19
..3.Górnik Wieliczka........22...50...57-24
..4.Unia Oświęcim...........24...49...56-30
..5.Wiślanka Grabie.........23...46...54-36
..6.Orzeł Ryczów............23...38...49-34
..7.Pcimianka.................24...37...51-36
..8.Jutrzenka Giebułtów....23...35...43-32
..9.Clepardia Kraków........24...29...38-45
10.Beskid Andrychów.......24...29...39-49
11.KS Olkusz...................23...27...40-53
12.Orzeł Piaski Wielkie.....24...25...38-60
13.TS Węgrzce.................23...21...44-53
14.Iskra Klecza................23...13...24-60
15.Sosnowianka..............24....4...16-124
16.Michałowianka............24...18...29-55

Sportowy24.pl w Małopolsce

Wideo

Materiał oryginalny: IV liga, grupa zachodnia (6 maja): Dzień rzutów karnych - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

k
kibic

ha ha to jest liga oldboyów czy w tej lidze brakuje zawodników bo może trzeba ją zlikwidować skoro na boisko wchodzą dziadki żeby się kości nie zrosły

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3