IV liga: Hutnik mistrzem jesieni. Wyniki meczów z 5 listopada [BRAMKI, TABELA]

Tomasz Bochenek
Tomasz Bochenek
Krzysztof Świątek zdobył dziś swoją 108. bramkę w barwach Hutnika
Krzysztof Świątek zdobył dziś swoją 108. bramkę w barwach Hutnika Andrzej Wisniewski / Polskapresse
W trzech niedzielnych meczach 14. kolejki grupy zachodniej małopolskiej IV ligi padło 18 bramek. Widowiska były jednostronne.

Efektownie wygrywały m.in. dwie najlepsze ekipy w lidze - Hutnik (6:1 w Pcimiu) i Wiślanka Grabie (5:0 z Clepardią). Nowohucki zespół kolejkę przed końcem rundy jesiennej zagwarantował sobie zimowanie na 1. miejscu - ma 3-punktową przewagę nad ekipą z Grabia, którą pokonał w bezpośrednim starciu.

Dzisiaj zespół trenera Leszka Janiczaka od 13 minuty grał z przewagą zawodnika - po tym, jak bramkarz Pcimianki Napieralski otrzymał czerwoną kartkę.

IV liga, grupa zachodnia - mecze niedzielne

Pcimianka - Hutnik Kraków 1:6 (0:3). Bramki: 0:1 Antoniak 38, 0:2 Świątek 42, 0:3 Radwanek 43, 0:4 Guja 46, 0:5 Pachowicz 70, 0:6 Gawęcki 86, 1:6 Fall 89.

Wiślanka Grabie - Clepardia Kraków 5:0 (4:0). Bramki: 1:0 Kiwacki 16, 2:0 Warylak 19, 3:0 Furga 28 karny, 4:0 Kiwacki 45, 5:0 Kiwacki 56.

Górnik Wieliczka - Sosnowianka 6:0 (3:0). Bramki: 1:0 R. Ślęczka 27, 2:0 Jeleń 38, 3:0 A. Ślęczka 45, 4:0 Sadowski 59, 5:0 Szymoniak 70, 6:0 Szczepański 85.

Sobota
TS Węgrzce - Dalin Myślenice 1:4 (0:0). Bramki: 0:1 M. Górecki 50, 0:2 Stelmach 54, 0:3 Stelmach 61, 1:3 Chlebowski 72, 1:4 Kawula 90+3.
Orzeł Ryczów - KS Olkusz 3:1 (1:0). Bramki: 1:0 Drobniak 5, 2:0 Drobniak 63, 2:1 Spurna 72, 3:1 A. Pater 81.
Beskid Andrychów - Orzeł Piaski Wielkie 2:1 (2:0). Bramki: 1:0 Stróżak 7, 2:0 Koim 16, 2:1 Wajda 53.
Michałowianka - Jutrzenka Giebułtów 0:0
Unia Oświęcim - Iskra Klecza 3:0 (0:0). Bramki: 1:0 Kaleta 65, 2:0 Kaleta 87, 3:0 Dudzic 90+5.

..1.Hutnik..............14...39...66-14
..2.Wiślanka...........14....36...42-17
..3.Unia.................14...31...36-19
..4.Górnik..............13...30....37-16
..5.Dalin.................13...28...31-10
..6.Pcimianka..........14...27...34-23
..7.Jutrzenka..........14...23...26-18
..8.Orzeł R.............13....18....28-23
..9.Michałowianka...14....17....27-26
10.Olkusz.............14...16....27-38
11.Beskid.............14...16...23-37
12.Clepardia..........13...10...22-29
13.Iskra...............12...10...15-29
14.Orzeł P. W........14...10...16-41
15.Węgrzce..........14....7....22-40
16.Sosnowianka....14....1...12-84

Sportowy24.pl w Małopolsce

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Wideo

Materiał oryginalny: IV liga: Hutnik mistrzem jesieni. Wyniki meczów z 5 listopada [BRAMKI, TABELA] - Dziennik Polski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3